یکشنبه، ۰۹ شهریور ۹۳ - ۰۷:۵۰

افرادی که با تهیه گوشت خوک در قائم‌شهر استان مازندران آن را به یکی از رستوران‌های تهران ارسال می‌کردند شناسایی و دستگیر شدند….

افرادی که با تهیه گوشت خوک در قائم‌شهر استان مازندران آن را به یکی از رستوران‌های تهران ارسال می‌کردند شناسایی و دستگیر شدند.

به گزارش گروه دریافت خبر خبرگزاری دانشجویان(ایسنا)، منطقه‌ی مازندران، سرهنگ «محمدرضا قدمی» فرمانده‌ی انتظامی قائم‌شهر گفت: در پی کسب خبری از منابع اطلاعاتی مبنی بر شکار خوک و ارسال گوشت آن به شهرستان‌های اطراف توسط فردی به نام «حسین – ع» موضوع در دستور کار مأموران انتظامی شهرستان قائم‌شهر قرار گرفت.

فرمانده‌ی انتظامی شهرستان قائم‌شهر افزود: در ادامه‌ی تحقیقات پلیسی مأموران کلانتری11 این شهرستان موفق شدند متهم را شناسایی و در اقدامی غافلگیرانه وی را دستگیر کنند.

سرهنگ قدمی تصریح کرد: متهم در بازجویی‌ها، به شکار خوک و ارسال گوشت آن به یکی رستوران‌ها در تهران با هم‌دستی فردی به نام «رضا – ت» اعتراف کرد.

قدمی خاطرنشان کرد: ضمن هماهنگی با مراجع قضایی در بازرسی از منزل استیجاری این متهم و همدست وی 200 کیلو گوشت خوک آماده شده، تجهیزات ماهواره‌ای و شماری لوازم سرقتی منزل کشف شد.

وی تصریح کرد: متهم در ادامه تحقیقات پلیسی به فعالیت در ارسال گوشت خوک‌های شکار شده به یکی از رستوران‌های تهران از 5 ماه پیش تاکنون نیز اعتراف کرد.

براساس این گزارش، متهم و همدست وی پس از تشکیل پرونده به مرجع قضایی معرفی و موضوع در دست بررسی است.

انتهای پیام

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *