عامل تهیه و توزیع گوشت خوک در یکی از رستوران های تهران دستگیر شد

افرادی که با تهیه گوشت خوک در قائم‌شهر استان مازندران آن را به یکی از رستوران‌های تهران ارسال می‌کردند شناسایی و دستگیر شدند.

به گزارش گروه دریافت خبر خبرگزاری دانشجویان(ایسنا)، منطقه‌ی مازندران، سرهنگ «محمدرضا قدمی» فرمانده‌ی انتظامی قائم‌شهر گفت: در پی کسب خبری از منابع اطلاعاتی مبنی بر شکار خوک و ارسال گوشت آن به شهرستان‌های اطراف توسط فردی به نام «حسین – ع» موضوع در دستور کار مأموران انتظامی شهرستان قائم‌شهر قرار گرفت.

فرمانده‌ی انتظامی شهرستان قائم‌شهر افزود: در ادامه‌ی تحقیقات پلیسی مأموران کلانتری11 این شهرستان موفق شدند متهم را شناسایی و در اقدامی غافلگیرانه وی را دستگیر کنند.

سرهنگ قدمی تصریح کرد: متهم در بازجویی‌ها، به شکار خوک و ارسال گوشت آن به یکی رستوران‌ها در تهران با هم‌دستی فردی به نام «رضا – ت» اعتراف کرد.

قدمی خاطرنشان کرد: ضمن هماهنگی با مراجع قضایی در بازرسی از منزل استیجاری این متهم و همدست وی 200 کیلو گوشت خوک آماده شده، تجهیزات ماهواره‌ای و شماری لوازم سرقتی منزل کشف شد.

وی تصریح کرد: متهم در ادامه تحقیقات پلیسی به فعالیت در ارسال گوشت خوک‌های شکار شده به یکی از رستوران‌های تهران از 5 ماه پیش تاکنون نیز اعتراف کرد.

براساس این گزارش، متهم و همدست وی پس از تشکیل پرونده به مرجع قضایی معرفی و موضوع در دست بررسی است.

انتهای پیام

پاسخ بدهید

ایمیلتان منتشر نمیشوذفیلدهای الزامی علامت دار شده اند *

*