یکشنبه، ۰۲ شهریور ۹۳ - ۰۷:۵۳

فرمانده سپاه ناحیه امام حسن مجتبی(ع) از دستگیری عامل فروش داروهای غیرمجاز به عطاری‌های کرج خبر داد. به گزارش گروه دریافت خبرگزاری دانشجویان…

فرمانده سپاه ناحیه امام حسن مجتبی(ع) از دستگیری عامل فروش داروهای غیرمجاز به عطاری‌های کرج خبر داد.

به گزارش گروه دریافت خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا) سردار علی استاد حسینی با اعلام این خبر گفت: با تلاش عوامل اطلاعات سپاه امام حسن مجتبی(ع) فردی که با شگردهای حرفه‌ای اقدام به فروش داروهای غیر مجاز جنسی، افزایش، کاهش وزن و … به عطاری‌های شهرستان کرج می نمود دستگیر شد.

وی خاطرنشان کرد: ماموران اطلاعات سپاه اوایل خرداد ماه دریافتند که شخصی اقدام توزیع داروهای غیر مجازی که عمدتا به صورت قاچاق به شهرستان کرج وارد می شوند نموده و این داروها را بین عطاری ها به فروش می رساند.

وی افزود: ماموران با شناسایی این عطاری در نزدیکی این مغازه‌ها استقرار یافتند و در نهایت متوجه شدند عامل فروش این داروها فردی 47 ساله به نام ح- س است.

این مسوول گفت: مأموران سرانجام پس از دو ماه کمین و زیرنظر گرفتن مغازه مورد نظر، فرد مورد نظر را شناسایی و در هنگام خروج از مغازه وی را دستگیر کردند.

سردار استاد حسینی اضافه کرد: فرد متهم تا زمان دستگیری به 8 مغازه عطاری در کرج جنس فروخته بود.

فرمانده سپاه امام حسن مجتبی (ع) گفت: این فرد در اعترافات خود گفته است این داروها را به دلیل این که عموماً از طریق ماهواره تبلیغ می‌شدند و بازار خوبی داشتند، به عطاری‌ها می فروخته است.

انتهای پیام

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *