جمعه، ۱۶ خرداد ۹۳ - ۰۴:۴۳

به گزارش گروه ورزش باشگاه خبرنگاران، میلاد عبادی پور بازیکن جوان تیم ملی کشورمان با 68.97 درصد موفقیت در زدن اسپک بهترین آمار…

به گزارش گروه ورزش باشگاه خبرنگاران، میلاد عبادی پور بازیکن جوان تیم ملی کشورمان با 68.97 درصد موفقیت در زدن اسپک بهترین آمار را در میان اسپکرهای این دوره از رقابت ها دارد. نمانیا پتریچ از صربستان و جیری کوار از ایتالیا رده های دوم و سوم این بخش را به خود اختصاص داده اند.

حضور عبادی پور در میان بهترین های لیگ جهانی در حالی است که بازی با ایتالیا نخستین بازی ملی این بازیکن محسوب می شد و این آمار نتیجه اعتماد اسلوبودان کواچ به وی است.

تیم ملی والیبال ایران در سال های اخیر و در تورنمنت های مختلف همواره یک بازیکن جدید را به والیبال جهان معرفی کرده است که امیر غفور، فرهاد قائمی، پوریا فیاضی، شهرام محمودی و مجتبی میرزاجانپور از جمله آنها هستند.

کواچ هم پس از بر عهده گرفتن سرمربیگری تیم ملی ایران، میلاد عبادی پور و سامان فائزی را برای حضور در ترکیب اصلی تیم برگزید تا این دو بازیکن جوان که امید زیادی به آینده آنها دارد جدیدترین ستاره های ایرانی والیبال جهان باشند.

در میان بهترین دریافت کننده های مسابقات نیز فرهاد قائمی با 66.67 درصد بهترین آمار را دارد. سیمونه پارودی از ایتالیا و اریک شوجی از آمریکا با اختلاف زیاد نسبت به قائمی در رده های دوم و سوم این بخش قرار دارند.

ایوان زایتسف با 70 امتیاز عنوان امتیازآورترین بازیکن این دوره از رقابت ها را تا کنون در اختیار دارد.

جیری کوار از ایتالیا و ریکاردو لوکارلی از برزیل در رده های دوم و سوم این بخش ایستاده اند. شهرام محمودی با 25 امتیاز در رده شانزدهم این بخش قرار دارد و امتیازآورترین بازیکن ایران است.

آرتم وولویچ از روسیه با 1.11 امتیاز در هر ست بهترین عملکرد را در دفاع روی تور این دوره از لیگ جهانی ثبت کرده است. کارول کلاس و آندرزج ورونا هر دو از لهستان در رده های دوم و سوم بهترین مدافعین روی تور لیگ جهانی هستند. شهرام محمودی با 0.67 امتیاز در هر ست، بهترین مدافع روی تور ایران در این مسابقات است.

کارول کلاس از لهستان با 0.5 امتیاز در هر ست، بهترین زننده سرویس این دوره از رقابت ها تا کنون محسوب می شود. اوروس کواچویچ از صربستان و و آرتم وولویچ از روسیه در رده های دوم و سوم این بخش قرار دارند. محمد موسوی با 0.33 امتیاز در هر ست بهترین زننده سرویس ایران در این بازی هاست.

ریکاردو لوکارلی با میانگین 3.29 توپ گیری در هر ست، بهترین عملکرد را در این بخش در لیگ جهانی دارد. سالواتوره روسینی از ایتالیا و تسوتان سوکولوف از بلغارستان نیز در رده های دوم و سوم این بخش قرار دارند. عبدالرضا علیزاده لیبروی تیم ملی ایران با 2.17 توپ گیری در هر ست در رده چهارم بهترین توپ گیران رقابت ها ایستاده است.

گئورگی براتوئف از بلغارستان با 7.67 پاس صحیح در هر ست، بهترین پاسور لیگ جهانی تا پایان هفته دوم است. دراگان تراویسا از ایتالیا در رده دوم قرار دارد و سعید معروف از ایران 6.5 پاس صحیح در هر ست سومین پاسور برتر لیگ جهانی است.

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.