جمعه، ۱۵ تیر ۹۷ - ۰۲:۲۶
عجیب ترین دختر دنیا

عجیب ترین دختر دنیا بنام رحما هارونا در حالی بیشتر عمر خود را در سطل می گذراند که اتفاقا وقتی او بدنیا آمده است،…

عجیب ترین دختر دنیا بنام رحما هارونا در حالی بیشتر عمر خود را در سطل می گذراند که اتفاقا وقتی او بدنیا آمده است، ظاهری کاملا شبیه دیگر بچه ها داشته اما بعد از گذشته ماه ها از عمر وی ، مادرش کم کم حس می کند که دخترش مشکل جسمی دارد. عجیب ترین دختر دنیا روز به روز با شرایط و خصوصات جسمی و رشدی یک کودک سالم فاصله می گیرد و مادرش هم می داند که دخترش با دیگر کودکان تفاوت دارد.

رحما هارونا یا بهتر بگوییم عجیب ترین دختر دنیا که اهل نیجریه و 19 ساله نیز هست ، در همن کودکی دست و پاهایش ناگهان از رشد بازماندند. با بالارفتن سن او همچنان بدون دست و پا بوده و دائما از درد شدید شکایت می کرد. خانواده او برای درمان او دست به هر کاری زدند و سعی کردند شرایط راحتی برای زندگی او فراهم کنند اما مراجعه به متخصصان ماهر هزینه زیادی داشته و هیچ کس نیز نمی توانست علت شرایط ناخوشایند راما را تشخیص دهد.

عجیب ترین دختر دنیا

در یک ویدیو که از رحما هارونا عجیب ترین دختر دنیا منتشر شده است ، رحما می گوید که خانواده ام خیلی به من کمک می کنند. آن ها هر چیزی که بخواهم را در اختیار من قرار می دهند.

برادرش نیز درباره عجیب ترین دختر دنیا بنام رحما هارونا می گوید:

که در همه کارها به خواهرش کمک می کند و حتی او را نیز حمام می کند. او هر روز خواهرش را بیرون می برد. وی می گوید وقتی که می بیند دیگران به او کمک می کنند خوشحال می شود و از بردن او نزد آشنایان لذت می برد زیرا خواهرش از ملاقات با آشنایان و حرف زدن با آن ها خوشحال می شود. مادرش می گوید این بیماری از زمانی که رحما  ۶ ماه داشت و نشستن را یاد گرفته بود آغاز شد و او خزیدن را یاد نگرفت.

عجیب ترین دختر دنیا

جالب است بدانید که بیماری رحما هارونا یا بهتر بگوییم این دختر عجیب با یک تب شروع شده و به دنبال آن رحما به این وضعیت دچار می شود. که البته به قول مادرش بعد از آن نیز دل درد به سراغ او آمد.

پدر رجما در مورد بیماری دخترش چنین گفته است:

من ۱۵ سال بدنبال پیدا کردن راه درمان او بودم. کشاورزی می کردم، به بازار می رفتم و خیلی کارهای دیگر تا کار کنم و هزینه های درمان او را بپردازم. من هر چیزی که داشتم را فروختم. تاکنون بیش از یک میلیون نایرا [واحد پول نیجریه] خرج کرده ام. فقط خدا می داند که چقدر هزینه کرده ام. همراه با مادرش برای درمان به جاهای زیادی رفته ایم. یک بار به یک سوپرمارکت رفتیم و یک نفر را دیدیم که بعداً یک ویلچر برای او آورد و از ما عکس گرفت و این عکس در روزنامه های محلی چاپ شد. از ان زمان به بعد مردم به ما کمک هایی کردند.

بسیار از پزشکان محلی به مادر رحما گفته بودند که جن زدگی باعث این مشکل در فرزندش شده است. خانواده اش که از درمان وی ناامید شده بودند در تمامی این سال ها تلاش داشتند که زندگی را برای وی راحت تر کنند.

عجیب ترین دختر دنیا

رحما در صحبت هایش در پایان این ویدیو چنین می گوید:

خدا را به خاطر تمام چیزهایی که دارم شکر می کنم. دوست دارم یک کسب و کار راه بیندازم. یک فروشگاه بزرگ که همه چیز داشته باشد. این چیزی است که دوست دارم .

عجیب ترین دختر دنیا

خبر مرگ عجیب ترین دختر دنیا در سن ۱۹ سالگی در اوایل سال میلادی کنونی توسط یک عکاس خبرنگار که ابتدا موضوع بیماری رحما را رسانه ای کرده بود اعلام شد.

منبع   shared

3 دیدگاه برای “عجیب ترین دختر دنیا که 19 سال در یک سطل زندگی کرد + عکس”

  1. خاکپور گفت:

    دلم براش سوخت

  2. .رز. گفت:

    اخی عزیزم

  3. یگانه گفت:

    حالا چرا توی تشت

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.