سه شنبه، ۲۹ مهر ۹۳ - ۰۹:۳۳

به گزارش خبرنگار مهر، حامد جولایی ظهر سه شنبه در دیدار با نماینده ولی فقیه در استان کردستان اظهار داشت: حوزه فرهنگی و…

به گزارش خبرنگار مهر، حامد جولایی ظهر سه شنبه در دیدار با نماینده ولی فقیه در استان کردستان اظهار داشت: حوزه فرهنگی و جوانان نیازمند برنامه ریزی منسجم، اعتبارات ویژه و متناسب با نیاز جوانان و نظارت دقیق بر اجرایی شدن طرح است.

وی با اشاره به این مطلب که در حال حاضر اعتبارات موجود جوابگویی حجم برنامه ها به ویژه برنامه های فرهنگی در حوزه جوانان نیست، افزود: انتظار می رود با توجه به هجمه های فرهنگی و توطئه های دشمنان نگاه ها تغییر کند و اعتبارات مناسبی به ا ین حوزه اختصاص داده شود.

مدیر کل ورزش و جوانان استان کردستان بیان کرد: در حال حاضر بیشترین اعتبارات حوزه جوانان به امر ازدواج اختصاص داده شده و خوشبختانه تا کنون اقدامات خوبی در این راستا انجام شده است.

جولایی یادآور شد: با توجه به گشتردگی برنامه ها و کمبود اعتبارات حوزه جوانان به 100 میلیون تومان اعتبار نیاز دارد و انتظار می رود مسئولان این امر را لحاظ کنند.

وی در بخش دیگری از سخنان خود به مشکلات حوزه ورزش استان پرداخت و ادامه داد:  متاسفانه ورزش استان هم با کمبود اعتبارات دسته و پنجه نرم می کند.

مدیر کل ورزش و جوانان استان کردستان گفت: استان کردستان دارای ظرفیت ها و پتانسیل های ویژه ای است که در صورت تخصیص اعتبارات مناسب و برنامه ریزی لازم می تواند در عرصه های ملی و بین المللی حرفی برای گفتن داشته باشد.

جولایی اظهار داشت: در حال حاضر اعتبار اداره‌ کل ورزش و جوانان کردستان سالانه 270 میلیون تومان است که با وجود 350 هیئت ورزشی در سطح استان و این میزان اعتبار کم برنامه ها در حال اجرایی شدن است.

وی افزود: همچنین تغییرات مدیریتی در این حوزه تا حد زیادی بر پیکره ورزش استان صدمه وارد کرده است و انتظار می رود با ثبات مدیریتی در آینده شاهد تحقق اهداف و سیاست گذاری های دولت در استان باشیم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.