عدم تخصیص اعتبارات مانع تکمیل پروژه های ورزشی بروجرد شد

محمود ترابی گودرزی در رابطه با آخرین وضعیت پروژه های نیمه تمام و رها شده ورزشی در بروجرد در گفتگو با خبرنگار مهر اعلام کرد: به دلیل کمبود اعتبارات عمرانی برخی پروژه های ورزشی در بروجرد نیمه تمام رها شده است که در صورت تخصیص اعتبارات اعلام شده در سال جاری تکمیل شدن آنها امکان پذیر خواهد بود.

وی افزود: سالن بوکس زنده یاد درویش نورایی با 90 درصد پیشرفت فیزیکی با اعتبار150 میلیون تومان، خانه کوهنورد با 90 درصد پیشرفت فیزیکی با اعتبار100 میلیون تومان و سالن باستانی مجموعه ورزشی ولایت با 80 درصد پیشرفت فیزیکی با اعتبار 200 میلیون تومان، در صورت تخصیص اعتبار تکمیل و به بهره برداری خواهند رسید.

ترابی گودرزی ادامه داد: همچنین استادیوم 15 هزار نفری بروجرد با 25 درصد پیشرفت فیزیکی نیمه تمام رها شده است و یک میلیارد و 50 میلیون تومان اعتبار برای تکمیل آن اختصاص یافته که کافی نیست.

وی تصریح کرد: سالن های ورزشی رزمی مجموعه ولایت نیز با پیشرفت فیزیکی 25 درصدی، 300 میلیون تومان اعتبار برای آن در نظر گرفته شده که این میزان برای تکمیل پروژه کافی نیست.

رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان بروجرد افزود: هتل ورزش با 60 درصد پیشرفت فیزیکی و اعتبار 100 میلیون تومان و چمن مصنوعی با 40 درصد پیشرفت فیزیکی با اعتبار 300 میلیون تومان نیز تکمیل نمی شوند زیرا این میزان اعتبار اختصاص یافته برای این پروژه ها کافی نیست.

وی با بیان اینکه عدم تخصیص اعتبارات عمرانی مانع تکمیل پروژه های ورزشی بروجرد شده است، اظهار داشت: اگر اعتبارات عمرانی اعلام شده در سال جاری به پروژه های ورزشی نیمه تمام تخصیص پیدا کند ادامه ساخت آنها آغاز می شود.

وی یادآور شد: در صورت تکمیل پروژه های مذکور سرانه ورزشی شهرستان بروجرد به میزان چشمگیری افزایش خواهد یافت.

پاسخ بدهید

ایمیلتان منتشر نمیشوذفیلدهای الزامی علامت دار شده اند *

*