سه شنبه، ۱۶ اردیبهشت ۹۳ - ۱۲:۰۹

وزیر علوم دولت احمدي‌نژاد گفته است كه احمدی‌نژاد را اطرافیانش «استحاله» کردند و اگر می‌گذاشتند «اسطوره تاریخ ایران می‌شد و اتفاقا عده‌ای این…

وزیر علوم دولت احمدي‌نژاد گفته است كه احمدی‌نژاد را اطرافیانش «استحاله» کردند و اگر می‌گذاشتند «اسطوره تاریخ ایران می‌شد و اتفاقا عده‌ای این را خوب فهمیدند و نگذاشتند که وی اسطوره شود.»

کامران دانشجو٬ در مصاحبه با خبرگزاري دانشجو (متعلق به بسيج دانشجويي)، گفت: به نظرم احمدی‌نژاد در طول هشت سال کاری کرد که در سی سال آینده من قائل نیستم هیچ رییس‌جمهوری بتواند انجام دهد. در بیست و هفت سال گذشته قبل از آقای احمدی‌نژاد هم نتوانستند بکنند. واقعا نمی‌توانند. احمدی‌نژاد به قدری انرژی داشت که قابل وصف نیست. احمدی‌نژاد بین مردم بودن را دوست داشت داشت با مردم بودن را دوست داشت نه بر مردم مسلط بودن را. اگر یک عده ای که اطراف ایشان قرار گرفتند و ایشان را استحاله کردند اجازه مي‌دادند، احمدی‌نژاد اسطوره تاریخ ایران مي‌شد.

وي افزود: اتفاقا عده ای این را خوب فهمیدند و نگذاشتند که وی اسطوره شود. نگذاشتند به عنوان یک الگوی خدمت، یک الگوی اجرایی اسطوره بشود. از اول هم یک عده می‌خواستند کارهای اجرایی ایشان رو لوث کنند. طرح‌هایی مثل مسکن مهر و … را. دیدند این کار جواب نمی‌دهد. واقعیت همین بود که نوع فعالیت اجرایی احمدی‌نژاد این گونه بود که به دل مي‌نشست.

پس کارهای اجرایی ایشان را گذاشتند کنار و شروع کردن به حواشی پرداختن. عده ای از اطرافیان احمدی‌نژاد هم به این حواشی دامن زدند. دو سه سال آخر همه به اضافه دو سه نفر اطرافش با هم جمع شدند که احمدی‌نژاد اسطوره نشود. بعدا بالاخره خدا کند همه عاقبت به خیر بشوند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.