دوشنبه، ۰۹ تیر ۹۳ - ۱۱:۵۸

به گزارش گروه وبگردی باشگاه خبرنگاران،تیم‌های ملی فوتبال مکزیک و هلند از مرحله یک هشتم نهایی جام جهانی 2014 برزیل در ورزشگاه کاستلائو…

به گزارش گروه وبگردی باشگاه خبرنگاران،تیم‌های ملی فوتبال مکزیک و هلند از مرحله یک هشتم نهایی جام جهانی 2014 برزیل در ورزشگاه کاستلائو به مصاف هم رفتند که در پایان هلند با نتیجه دو بر یک به پیروزی رسید.

جیووانی دوس سانتوس در دقیقه 48 برای مکزیک و وسلی اسنایدر 88 و کلاوس یان هونتلار 93 (پنالتی) برای هلند گل زدند تا لاله‌های نارنجی به مرحله یک چهارم نهایی برسد.

آرین روبن در وقت‌های تلف شده در محوطه جریمه مکزیک پس از برخورد با رافائل مارکز روی زمین افتاد تا داور نقطه پنالتی را نشان دهد. روبن پس از این دیدار به NOS گفت: باید عذرخواهی کنم. خطای آخر در محوطه جریمه پنالتی بود اما در نیمه نخست خودم را روی زمین انداختم. نباید آن کارها را انجام می‌دادم.

روبن در مورد اینکه خودش پنالتی را نزد نیز گفت: هر بار که پنالتی می‌شد احساس راحتی میکردم وقتی می‌خواستم ضربه را بزنم اما این بار روی من خطا شده بود و احساس می‌کردم هونتلار برای زدن پنالتی مناسب‌تر است. او شایسته زدن پنالتی بود. نزدیک بود از هیجان گریه کنم. همه در کنار هم جنگیدیم. احساس غرور می‌کنم.
 
منبع: فارس

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *