عروسک خرسی Parihug
عروسک خرسی Parihug

آغوش گرفتن مجازی دوستان با عروسک خرسی Parihug

آغوش گرفتن مجازی دوستان با عروسک خرسی Parihug در حالی امکان پذیر شده است که محققان یک عروسک خرسی بنام Parihug مجهز به تجهیزات الکترونیک ساختهاند که با استفاده از آن می توانید عزیزانتان را از راه دور در آغوش بگیرید و خلاء عاطفی خود را برطرف کنید. تا به حال روش های متنوعی برای انتقال احساسات از طریق اینترنت یا با استفاده از دیگر فناوری های ارتباطی ابداع شده و این بار شما می توانید با استفاده از یک حیوان اسباب بازی حس بغل کردن عزیزانتان را از راه دور در خود ایجاد کنید. در اداه با میهن پست همراه شوید.

عروسک خرسی Parihug در واقع یک خرس اسباب بازی مجهز به دو فناوری وای – فای و بلوتوث است و با نصب برنامه موبایلی خاص آن، استفاده از خرس مذکور ساده تر می شود. البته کودکان هم با استفاده از قابلیت وای – فای این عروسک می توانند به راحتی از آن استفاده کنند.

این آغوش مجازی بدین صورت کار می کند که یک موتور لرزاننده در داخل شکم عروسک خرسی Parihug گنجانده شده و سیستم حسگر آن هم به خوبی حس واقعی در آغوش گرفتن را به فرد القا می کند. میزان لرزش این سیستم بستگی به میزان فشاری دارد که طرف مقابل بر عروسکی که در آغوش دارد وارد می کند. این واکنش های طبیعی مبتنی بر نحوه در آغوش گرفتن افراد باعث می شود که عملکرد عروسک یاد شده طبیعی تر به نظر برسد.

اجزای الکترونیک عروسک خرسی Parihug به گونه ای طراحی شده اند که می توان آن ها را به راحتی از درون شکم Parihug خارج کرد و خود عروسک را در درون ماشین لباسشویی انداخت و شست. علاقمندان برای خرید این عروسک باید ۱۰۵ دلار هزینه کنند.

با هم در میهن پست تصاویری از عروسک خرسی Parihug را تماشا می کنیم 

منبع  digitaltrends

۱۶ دیدگاه

 1. ای جان 😍

 2. اخی چه مظلومم هست 😍

 3. همه چی مجازی شده

 4. واقعا بغل کردن اون خرگوش چه حسی داره خب

 5. همه میگن خرگوش چرا!!!

 6. مثل خنگاس

 7. بامزه اس 😆

 8. عروسک بغل کنی که چی خب😐😐

 9. من که نفهمیدم چی شد

 10. منم دلم میخاد 😊

 11. شکل چه حیوونیه

 12. برای. احساسات یک ادم هم اختراع میکنن

 13. خودش از اون آدم های غمگین تره 😁

پاسخ بدهید

ایمیلتان منتشر نمیشوذفیلدهای الزامی علامت دار شده اند *

*