سه شنبه، ۲۰ خرداد ۹۳ - ۰۵:۱۷

با توجه به مذاکره باشگاه محبوب تبريزي با بازيکنان جوان تيم همشهري خود، مديريت باشگاه گسترش فولاد تبريز از بوجود آمدن اين جو…

با توجه به مذاکره باشگاه محبوب تبريزي با بازيکنان جوان تيم همشهري خود، مديريت باشگاه گسترش فولاد تبريز از بوجود آمدن اين جو از مسئولان تراکتور گله‌مند هستند. اين در حالي‌ست که براساس نقل قول‌ها از اطراف گسترش فولاد، غلامرضا سمندر از بابت مذاکره تيم همشهري با بازيکنان جوان اين تيم که داراي قرارداد هستند، بسيار عصباني بوده و آن را اقدام غيرحرفه‌اي و خارج از قواعد بازي قلمداد کرده است. بطوريکه اعلام کرده که گسترش فولاد حتي با بازيکنان آزاد تيم همشهري وارد مذاکره نشده ولي تراکتورسازي که به تازگي مربي فصل قبل گسترش فولاد را جذب کرده در طي تماس‌هاي مکرر درصدد جلب نظر بازيکنان جوان اين تيم برآمده است.

شنيده مي شود که با توجه به شرايط پيش آمده، مديرعامل باشگاه گسترش فولاد به تمامي کارکنان و مديران باشگاه دستور داده تا زماني که مسئولان تراکتور به اقدامات غير حرفه‌اي خود ادامه مي‌دهند، از هر نوع همکاري و کمک به تيم همشهري خوداري نمايند. حتي ظاهراً اوج عصبانيت سمندر تا حدي ست که قصد پيگيري موضوع در فدراسيون و سازمان ليگ را دارد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.