چهارشنبه، ۱۱ تیر ۹۳ - ۰۷:۲۹

مارادونا که از آغاز جام جهاني هر روز اظهارنظرهاي جالب و متفاوتي انجام داده و به ويژه در بازي‌هاي آرژانتين ناراحتي خود را…

مارادونا که از آغاز جام جهاني هر روز اظهارنظرهاي جالب و متفاوتي انجام داده و به ويژه در بازي‌هاي آرژانتين ناراحتي خود را از عملکرد اين تيم نشان داده پس از پيروزي کشورش برابر سوئيس بار ديگر به انتقاد از نمايش شاگردان سابه‌يا پرداخت.

اسطوره 53 ساله فوتبال آرژانتين درباره بازي اين تيم مقابل سوئيس گفت: فکر نمي‌کنم آرژانتين هنوز خودش را به طور واقعي در اين جام نشان داده باشد. تغييرات مثبت و حرکت رو به جلوي در تيم ديده نمي‌شود. من حسي قوي شبيه به تلخي و عصبانيت از نحوه بازي آرژانتين دارم. اين تيم بايد خيلي خيلي بهتر بازي کند.

او با تمجيد از عملکرد مسي تا اين مرحله از جام گفت: مسي واقعا تنهاست. خط ها‌فبک آرژانتين کاملا منفعل کار مي‌کند و همه چيز روي دوش مسي افتاده است. اگر او تيم را به جلو نبرد در مرحله بعد حذف آرژانتين خيلي عجيب نخواهد بود.

مارادونا گفت: اين نمايشي که تا الان ديده‌ايم تنها 40 درصد پتانسيل واقعي آرژانتين است. هنوز بازيکناني هستند که نتوانسته اند به زمين بيايند و خود را نشان دهند. بلژيک هم يک مشکل ديگر خواهد بود. اگر آرژانتين بيدار نشود ما کار سختي خواهيم داشت.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.