سه شنبه، ۲۰ خرداد ۹۳ - ۰۳:۳۸

منیژه حکمت تهیه‌کننده با اشاره به این مطلب که نگارش سیناپس اثر جدید رضا عطاران با نام «بربادرفته» به پایان رسیده است به…

منیژه حکمت تهیه‌کننده با اشاره به این مطلب که نگارش سیناپس اثر جدید رضا عطاران با نام «بربادرفته» به پایان رسیده است به خبرنگار مهر گفت: به زودی دیالوگ نویسی این فیلم سینمایی آغاز می شود و امیدوارم هرچه سریعتر بتوانیم آن را برای تولید آماده کنیم.

وی در پاسخ به این که این فیلم سینمایی چه زمانی جلوی دوربین می رود، توضیح داد: براساس نوع داستان برای فیلمبرداری نیاز به فصل خاصی نداریم به همین دلیل هر زمان که بخواهیم می‌توانیم فیلم را جلوی دوربین ببریم، البته این فیلم سینمایی امسال حتما کلید می‌خورد.

نگارش فیلمنامه این فیلم سینمایی توسط امیرمهدی ژوله انجام می شود. پیش از این قرار بود این فیلم سینمایی در تیرماه جلوی دوربین برود. علی سرتیپی و منیژه حکمت تهیه کنندگی این فیلم سینمایی را برعهده دارند. «بربادرفته» یک فیلم سینمایی اجتماعی در گونه کمدی است.

پیش از این در برخی از رسانه ها در فضای مجازی اعلام شده بود که این فیلم سینمایی قرار است به مسائل تغییر جنسیت بپردازد که با واکنش منیژه حکمت و رد این مساله مواجه شد.

رضا عطاران پیش از این فیلم های «خوابم می آد» و «ردکارپت» را جلوی دوربین برده است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.