دوشنبه، ۱۵ تیر ۹۴ - ۰۲:۳۹

میهن پست – اگر مخاطب سایت میهن پست هستید حتماً در خبرهای گذشته این سایت عکس های قورباغه خندانی که از سوسک های…

میهن پست – اگر مخاطب سایت میهن پست هستید حتماً در خبرهای گذشته این سایت عکس های قورباغه خندانی که از سوسک های درختی سواری می گرفت را دیده اید.و حالا می خواهیم عکس هایی از یک کلاغ چالاک را که از یک عقاب سواری می گیرد را برایتان به نمایش بگذاریم.

ظاهرا این روزها سواری گرفتن حیوانات از یکدیگر مد شده است ! پس از انتشار سواری گرفتن راسو از دارکوب و همچنین تصویر راکون بر پشت یک تمساح ، حالا تصاویری نادر از کلاغ زرنگی منتشر شده که در آسمان از یک عقاب سواری رایگان میگیرد !

فون چان عکاس این تصاویر دیدنی می‌گوید: کلاغ به آزار و اذیت شکارچیان بزرگ‌تر از خودش که به قلمروی آن وارد شده‌اند، مشهور است. معمولا نیز این ‘متجاوزین’ راهی غیر از عقب‌نشینی ندارند.با این حال در تصاویری که ثبت کرده ‌ام به نظر نمی‌رسد که کلاغ در حال آزار و اذیت عقاب باشد. از سوی دیگر عقاب نیز به نظر از حضور کلاغ در کنارش آزرده نیست.

به گفته وی اما آنچه که این شرایط را غیرعادی‌تر می‌کند، این است که کلاغ در یک لحظه بر پشت عقاب سوار شد و عقاب نیز بدون برخوردی تند آن را برای مدتی پرواز داد !

چان این تصاویر را با استفاده از یک دوربین Canon 1D X، لنز Canon 600mm II و یک اکستندر Canon 1.4x III ثبت کرده است.در ادامه تصاویر عقاب سواری کلاغ زرنگ را مشاهده خواهید کرد :

منبع : گجت نیوز

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *