یکشنبه، ۲۶ مرداد ۹۳ - ۱۱:۱۹

وزیر کشاورزی و آبیاری کشور مالاوی در بازدید از مجتمع دخانیات گیلان گفت: بخش کشاورزی کشور مالاوی علاقه‌مند به استفاده از ظرفیت‌های استان…

وزیر کشاورزی و آبیاری کشور مالاوی در بازدید از مجتمع دخانیات گیلان گفت: بخش کشاورزی کشور مالاوی علاقه‌مند به استفاده از ظرفیت‌های استان گیلان است.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا) – منطقه‌ی گیلان، «چیم بکزا» در جریان بازدید از مجتمع دخانیات گیلان که امروز برگزار شد در جمع خبرنگاران گفت: بازدید از این کارخانه برایم بسیار جالب بود و ما را متوجه پتانسیل زیاد استان گیلان کرد.

وی با بیان اینکه بخش کشاورزی کشور مالاوی علاقه‌مند به استفاده از ظرفیت‌های استان گیلان است، گفت: از مسئولان گیلانی نیز می‌خواهم که به کشور ما سفر کنند تا با ظرفیت‌های کشور مالاوی آشنا شوند.

وزیر کشاورزی و آبیاری کشور مالاوی خاطرنشان کرد: تیم همراهم کاملاً تحت‌تأثیر توانمندی‌های تولید کارخانه دخانیات گیلان قرار گرفت و تصمیم گرفتیم تا روابط مستحکم‌تری در این خصوص با گیلان برقرار کنیم.

بکزا تصریح کرد: قوی‌تر کردن ارتباطات اقتصادی ایران و مالاوی بخصوص در بخش کشاورزی از اهداف مهم سفرم به گیلان است و امید می‌رود از ظرفیت‌های موجود نهایت استفاده را ببریم.

انتهای پیام

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *