شنبه، ۲۵ مرداد ۹۳ - ۰۷:۳۵

امام جمعه مشهد معتقد است: اگر تمام اساتید دانشگاه از وزیر علوم حمایت کنند باز این نمایندگان مجلس شورای اسلامی هستند که باید…

امام جمعه مشهد معتقد است: اگر تمام اساتید دانشگاه از وزیر علوم حمایت کنند باز این نمایندگان مجلس شورای اسلامی هستند که باید قانع شوند.

آیت الله سید احمد علم الهدی در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، منطقه خراسان، در خصوص اعلام حمایت‌ استادان دانشگاه‌ها از وزیر علوم اظهار کرد: از این نوع نامه‌ها 50 هزار نفر در نماز جمعه هم می‌دهند اما نماینده مردم، این افراد هستند که اشکالاتی را به کار وزیر علوم وارد کردند و باید قانع شوند.

وی افزود: نمایندگان هم نخبه این کشور هستند و برخی از آنان اساتید این دانشگاه‌ها هستند. صدها هزار نفر دیگر هم که نامه حمایت امضاء کنند باز هم نماینده مردم که نیستند؟

وی با بیان اینکه اگر غیر از این باشد، این قانون که وزیران از مجلس رای اعتماد بگیرند زیر سوال می‌رود، خاطرنشان کرد: یک باره بگویند مجلس بی‌خود است و درآن را ببندند، مردم به این مجلس و این افراد رای داده‌اند. اگر تمام اساتید کشورهم از وزیر علوم حمایت کنند بازهم نمایندگان باید قانع شوند. امکانات و حقوق ملت دست این افراد است.

انتهای پیام

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *