پنجشنبه، ۱۸ اردیبهشت ۹۳ - ۱۲:۲۲

وزیر اطلاعات گفت: همه جناح‌ها از نظر رئیس‌جمهور عضو و حامی نظام هستند. به گزارش خبرنگار خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا) منطقه ایلام، حجت‌الاسلام والمسلمین…

وزیر اطلاعات گفت: همه جناح‌ها از نظر رئیس‌جمهور عضو و حامی نظام هستند.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا) منطقه ایلام، حجت‌الاسلام والمسلمین سیدمحمود علوی در چهارمین سفر رئیس‌جمهور و جمعی از اعضای هیأت دولت به استان ایلام، به عنوان نماینده ویژه حسن روحانی در دهلران مستقر شد.

وی در سخنانی در این شهرستان، اظهار کرد: رئیس‌جمهور نیامده که یک جناح را بالا و یک جناح را پایین ببرد؛ چراکه این کارها به سود نظام نیست.

وزیر اطلاعات با بیان اینکه “دکتر روحانی تمامی جناح‌ها را به عنوان فرزندان این کشور می‌شناسد و هر کسی که قابلیت و کارایی داشته باشد وارد چرخه کار می‌شود”، گفت: رئیس‌جمهور آمده تا امور کشور را بیش از پیش در سایه تدبیر و امید پیش ببرد.

علوی در همین راستا تصریح کرد: همه مردم در نظام جمهوری اسلامی باید آرامش داشته و احساس امنیت کنند.

وی با بیان اینکه “همه مسئولان و خدمتگذاران جمهوری اسلامی خود را در برابر امنیت مردم مسئول می‌دانند و تمام تلاش خود را برای تحقق این امر بکار می‌گیرند”، افزود: خدمتگذاران شما در وزارت اطلاعات و سربازان گمنام امام زمان (عج) در سایه رهنمودهای رهبر معظم انقلاب کوچک‌ترین اجازه‌ای به دشمنان داخلی و خارجی برای به عرض اندام و خطر انداختن امنیت کشور نخواهند داد.

انتهای پیام

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.