چهارشنبه، ۲۱ خرداد ۹۳ - ۰۵:۲۰

حميد علي عسگر در پاسخ به سوالي مبني بر اينکه آيا دوست داشتي در ترکيب تيم‌ملي‌ براي بازي هاي جام‌جهاني قرار مي‌گرفتي، مي‌گويد:…

حميد علي عسگر در پاسخ به سوالي مبني بر اينکه آيا دوست داشتي در ترکيب تيم‌ملي‌ براي بازي هاي جام‌جهاني قرار مي‌گرفتي، مي‌گويد: بله، من هم مثل خيلي از بازيکنان ديگر دوست داشتم در جام‌جهاني باشم ولي خب قسمت نبود و همه فکر و ذکرم بعد از جام‌جهاني، جام ملت هاي آسيا مي‌باشد و مطمئن باشيد آنقدر تلاش مي‌کنم تا فيکس تيم‌ملي‌ شوم. جز اين هدفي براي فصل آينده ندارم.

علي عسگر در ادامه درباره پيشنهادهايي که در فصل نقل و انتقالات داشته مي‌ گويد: من هم مثل خيلي از بازيکنان ديگر پيشنهاد داشتم ولي هرگز دنبال بازارگرمي نبودم که بخواهم آنها را رسانه اي کنم چرا که اولا با باشگاهم قرارداد داشتم، دوما آن از کار کردن در پرسپوليس و کنار شخص آقاي دايي راضي ام. فقط اميدوارم بتوانم به تيم‌ملي‌ براي حضور در جام ملت هاي دعوت شوم و اول براي باشگاهم مثمرثمر باشم بعد براي تيم‌ملي‌ کشورم. البته ما امسال در پرسپوليس اگر بتوانيم بازيکناني را که مي‌ خواهيم جذب کنيم مطمئن باشيد باز هم شانس اول قهرماني ما هستيم و در آسيا هم مطمئن باشيد نشان خواهيم داد که بزرگترين تيم آسيا پرسپوليس است همانطور که همه آسيايي ها از تيم پرسپوليس و مربي ما آقاي دايي وحشت دارند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.