جمعه، ۱۹ اردیبهشت ۹۳ - ۰۴:۴۶

دروازه‌بان تیم ملی فوتبال ایران می‌گوید مهم‌ترین مساله این است که باید از نام ایران در جام جهانی دفاع کنیم. به گزارش خبرگزاری…

دروازه‌بان تیم ملی فوتبال ایران می‌گوید مهم‌ترین مساله این است که باید از نام ایران در جام جهانی دفاع کنیم.

به گزارش خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، علیرضا حقیقی در حاشیه تمرین امروز تیم ملی درباره وضعیت خودش گفت: خدا را شکر وضعیت خوبی دارم و در نیم فصل در پرتغال عملکرد خوبی داشتم و خوشحالم که در اینجا هستم. ان‌شاءالله طوری تمرین می‌کنم هرچه قسمت باشد همان شود.

او در پاسخ به این سوال که چقدر شانس برای خودش قائل است تا در تیم ملی باشد و در جام جهانی بازی کند، عنوان کرد: همه چیز دست خداست. همه بازیکنان با انگیزه هستند و می‌خواهند در تیم ملی باشند. مهم این است که به هدفمان برسیم.

دروازه‌بان تیم ملی فوتبال ایران درباره امکانات اردو گفت: اولین جلسه است که در اینجا هستم و بهتر است در این‌باره صحبت نکنم. اما درباره لباس‌ها سایر بازیکنان صحبت کردند و به من گفتند در این مورد صحبتی نکنم، به همین دلیل می‌گویم لباس‌ها عالی هستند (با خنده).

حقیقی در پاسخ به این سوال که آیا صحت دارد که در پرتغال قهر کرده بود، بیان کرد: آنجا اروپاست و این بحث‌ها وجود ندارد. من در یک بازی مچ پایم صدمه دید و ترجیح دادند که روی نیمکت باشم، در همان بازی دروازه‌بانمان اخراج شد و من به میدان رفتم. به هرحال من قراردادم تمام شده و باید به روبین‌کازان بروم.

او در پایان در پاسخ به این سوال که از حریفان ایران چقدر شناخت دارد، بیان کرد: هر فوتبالدوستی آرژانتین را می‌شناسد و از نیجریه و بوسنی هم چیزهایی می‌دانیم. قطعا کادرفنی همه نکات را درباره آنها به ما گوشزد می‌کند. مهم‌ترین مساله این است که باید از نام ایران در آنجا دفاع کنیم.

انتهای پیام

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.