جمعه، ۰۵ اردیبهشت ۹۳ - ۰۲:۵۵

به گزارش خبرنگار مهر، علیرضا خمسه و شهاب الدین عزیزی خادم مشاور عالی و اجرایی فدراسیون فوتبال امشب پنجم اردیبهشت ماه مهمان برنامه…

به گزارش خبرنگار مهر، علیرضا خمسه و شهاب الدین عزیزی خادم مشاور عالی و اجرایی فدراسیون فوتبال امشب پنجم اردیبهشت ماه مهمان برنامه شبانه «خیابان ایران» خواهند بود.

برنامه «خیابان ایران» به مناسب سالگرد پایان کار 82 روزه ماهواره امید، آیتم‌هایی درباره فناوری اطلاعات روی آنتن می برد و نیز میزبان یکی از متخصصین این حوزه (ماهواره امید) است.

این برنامه مجموعه‌ای ازکلیپ‌های منتخب صداوسیما و منتخب فیلم‌های سینمایی ایران و جهان و موسیقی آن را به مخاطبان ارائه می‌کند. همچنین بخش‌های جدیدی از جمله گفتگو با هنرمندان و خواندن شعر طنز با حضور هنرمندان از آیتم‌های دیگر برنامه است.

ارتباط مستیم با آفریقای جنوبی در رابطه با روند اردو و آماده سازی تیم ملی کشورمان نیز یکی دیگر از بخش های جمعه شب این برنامه خواهد بود.

«خیابان ایران» برنامه‌ای است که از بخش‌های مختلفی از جمله ادبیات، نجوم، سیاست، سبک زندگی و دیگر آیتم‌های فرهنگی و اجتماعی برخوردار است و بنا دارد در سال جاری پرداختن به فرهنگ را در اولویت کاری خود قرار دهد.

عبدالله روا، حامد جوادزاده و عباس طاهریان از مجریان این برنامه شبانه هستند که به تهیه‌کنندگی حامد جوادزاده، جمعه ساعت 23:20 دقیقه روی آنتن شبکه یک سیما می‌رود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *