پنجشنبه، ۱۱ اردیبهشت ۹۳ - ۰۷:۰۰

به گزارش مشرق، در مراسمی که تا ساعاتی دیگر در اردبیل برگزار می‌شود علی دایی چهره مطرح فوتبال ایران و جهان با حضور…

به گزارش مشرق، در مراسمی که تا ساعاتی دیگر در اردبیل برگزار می‌شود علی دایی چهره مطرح فوتبال ایران و جهان با حضور در زادگاهش اردبیل به همراه مسئولان استانی و شهرداری اردبیل بلواری را که به همین نام نامگذاری شده در میدان شفای شهرک کارشناسان اردبیل رونمایی کرده و سپس در مراسم جشن قهرمانی و صعود تیم فوتبال شهرداری اردبیل برای حضور در لیگ یک حاضر می‌‌شود.

شهردار اردبیل در این زمینه اظهار کرد: این برنامه از ساعت 17 عصر در ورزشگاه 6 هزار نفری رضا‌زاده اردبیل برگزار می‌شود تا در این مراسم از تلاش‌ها و جدیت دست‌اندرکاران تیم فوتبال شهرداری اردبیل که توانسته‌اند با اقتدار راهی لیگ یک کشور شوند تجلیل می‌شود.

صدیف بدری عنوان کرد:‌ حضور چهره‌های شاخص فوتبالی از این استان به ویژه اسطوره فوتبال علی دایی و دیگر بازیکنان مطرح لیگ برتر کشور از این استان به این مراسم حال و هوای خاص بخشیده و موجی از امید و نشاط و سرزندگی را در بین جوانان و علاقه‌مندان به ورزش فراهم کرده است.

وی گفت: حضور اسطوره فوتبال جهان و ایران در این مراسم در کنار انگیزه‌بخشی به جوانان زمینه‌ای را فراهم می‌کند تا این مراسم با حال و هوایی خاص برگزار شده و شرکت‌کنندگان بتوانند فوتبال این استان را که بعد از 14 سال انتظار آماده حضور در یک میدان رقابت نفس‌گیر‌تر است فراهم کنند.

شهردار اردبیل افزود: ما برای این مراسم از بازیکنان اردبیلی همچوم کریم انصاری‌فرد و مهرداد بایرامی و سایر بازیکنان فعال در لیگ‌های برتر برای حضور در مراسم جشن صعود تیم شهرداری اردبیل دعوت کردیم تا در این مراسم از آنها تجلیل شود.

به گزارش خبرگزاری فارس از اردبیل، بدری در پایان سخنان خود تصریح کرد: مراسم امروز به دلیل تقارن یافتن با اولین روز ماه رجب با حال و هوایی معنوی و شاداب برگزار شده و انتظار داریم که عموم مردم نیز در این مراسم شرکت کرده و زمینه مشارکت والای خود را در فعالیت‌های مختلف و حرکت‌های تاثیر‌گذار فراهم آورند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *