سه شنبه، ۱۵ اردیبهشت ۹۴ - ۱۰:۲۸

به گزارش میهن پست – کفاشیان که با برنامه نود گفتگو می‌کرد، با اشاره به حضور حسنی خو، نماینده وزارت ورزش در مذاکره با…

به گزارش میهن پست – کفاشیان که با برنامه نود گفتگو می‌کرد، با اشاره به حضور حسنی خو، نماینده وزارت ورزش در مذاکره با کی روش و نقش موثر او تاکید کرد: با حضور حسنی خو ما دیگر مشکلی حس نمی‌کنیم. خود حسنی خو مسائل را بهتر از ما گرفته است. او مشکلات را حل می کند.

رئیس فدراسیون فوتبال با بیان اینکه کارلوس کی‌روش نگران سربازی بازیکنان تیم ملی است، گفت: صحبت‌های هوشنگ مقدس مبنی بر رفتن من از فدراسیون فوتبال در اسفندماه واقعیت ندارد.

 علی کفاشیان درباره مشکل مالیاتی کارلوس کی‌روش با بیان مطالب فوق اظهار کرد: ما روز دوشنبه جلسه خوبی با مسئولان مالیاتی داشتیم و تفاهماتی انجام شد. قرار شد روز سه شنبه هم جلسه دیگری داشته باشیم. مشکل سرمربی تیم ملی روز سه شنبه حل خواهد شد.

وی درباره افشاگری هوشنگ مقدس سرپرست سابق تیم ملی مبنی بر رفتن کفاشیان از فدراسیون فوتبال در اسفندماه، تصریح کرد: خیر؛ اینطور نیست. این صحبت‌ها واقعیت ندارد. من همیشه می‌گویم از فدراسیون می‌روم ولی نزدیک انتخابات فدراسیون که می‌شود نظرم تغییر می‌کند!

کفاشیان که با برنامه نود گفتگو می‌کرد، با اشاره به حضور حسنی خو، نماینده وزارت ورزش در مذاکره با کی روش و نقش موثر او تاکید کرد: با حضور حسنی خو ما دیگر مشکلی حس نمی‌کنیم. خود حسنی خو مسائل را بهتر از ما گرفته است. او مشکلات را حل می کند.

وی به یکی از دغدغه های کی‌روش اشاره کرد و افزود: یکی از مباحثی که کی‌روش نگران آن است، سربازی بازیکنان تیم ملی است. البته من روز دوشنبه با سردار باران چشمه رئیس تربیت بدنی نیروهای مسلح صحبت کردم. ایشان گفت مهرداد پولادی اگر به ایران برگردد مشکلش را حل می‌کنیم.

رئیس فدراسیون فوتبال زمان برگزاری مجمع اردیبهشت فدراسیون فوتبال را به تصمیم هیات رئیسه منوط دانست.

کفاشیان درباره انتخابش به عنوان نایب رئیس کنفدراسیون فوتبال آسیا و اینکه آیا عضو کمیته اجرایی هم هست یا خیر، تاکید کرد: دنبال این هستیم که یکی از کمیته های موثر AFC را بگیریم. من به رئیس کنفدراسیون فوتبال آسیا هم گفتم که ایران باید ۱۰ تا ۱۱ عضو در کمیته های مختلف داشته باشد.

وی در پایان درباره خداحافظی کامرانی فر کمک داور بین المللی ایران از دنیای داوری هم گفت: ما آقای کامرانی فر را رها نمی کنیم و از او در کمیته های مختلف فدراسیون  و استفاده خواهیم کرد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.