یکشنبه، ۱۸ خرداد ۹۳ - ۰۳:۳۶

حنيف عمران‌زاده در خصوص پيشنهاد تراکتورسازي گفت:مسئولان باشگاه تراکتورسازي در اين چند روز چند بار با من تماس گرفتند و خواهان جذب من…

حنيف عمران‌زاده در خصوص پيشنهاد تراکتورسازي گفت:مسئولان باشگاه تراکتورسازي در اين چند روز چند بار با من تماس گرفتند و خواهان جذب من شدند، شب گذشته هم به صورت حضوري با آقاي آذرنيا و يکي ديگر از مسئولان اين باشگاه صحبت کردم و اتفاقا تمام شرايط من را پذيرفتند ولي به آنها گفتم به احترام استقلال تا روز سه شنبه به من فرصت بدهند.

به گزارش فارس، وي در خصوص مذاکرات خود با باشگاه تبريزي گفت: انصافا هر شرطي داشتم تراکتوري‌ها پذيرفتند و مذاکراتمان در فضايي کاملا حرفه‌اي انجام شد. جا دارد از مسئولان اين تيم تبريزي هم تشکر کنم که اينقدر به من اطمينان دارند ولي من فکر مي‌کنم هميشه شرايط در استقلال اينگونه است که آنهايي که مي‌خواهند به استقلال بيايند خاطرشان عزيزتر است!

مدافع تيم استقلال در ادامه تاکيد کرد: من صحبت‌هايم را با تيم تبريزي انجام داده‌ام و تا روز سه شنبه مذاکراتم را نهايي مي‌کنم. اجازه بدهيد تا روز سه شنبه همه چيز مشخص مي‌شود آن وقت صحبت‌هايم را مفصل انجام خواهم داد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.