یکشنبه، ۲۷ مهر ۹۳ - ۰۱:۰۷

به گزارش خبرنگار مهر، محمد مهدی برادران بعدازظهر شنبه در حاشیه نشست ارائه عملكرد یكساله شهرداری مشهد در جمع خبرنگاران در پاسخ به…

به گزارش خبرنگار مهر، محمد مهدی برادران بعدازظهر شنبه در حاشیه نشست ارائه عملكرد یكساله شهرداری مشهد در جمع خبرنگاران در پاسخ به برخی منتقدان نسبت به انتخاب وی به عنوان رئیس هیئت فوتبال خراسان رضوی اظهار كرد: بودجه 200 میلیونی شهرداری در تربیت بدنی را در زمان تصدی ام در معاونت فرهنگي به 10 میلیارد رساندم و البته تلاش خواهم كرد تا عملكرد قابل دفاعی در هيئت فوتبال استان داشته باشم.

رئيس هيئت فوتبال خراسان رضوی افزود: بسیاری از شهرداری های كشور و جهان به توسعه ورزش به ویژه فوتبال كمك می كنند كه این در شهر مشهد هنوز محقق نشده است.

برادران با تاكید بر اینكه 20 سال است كه با جوامع ورزشی در ارتباط هستم، بر ضرورت توسعه این ورزش در مشهد با نگاه علمی تاكید كرد و گفت: این ورزش می تواند هویت ساز باشد.

بودجه 200 میلیونی شهرداری در تربیت بدنی را به 10 میلیارد رساندم

معاون برنامه ریزی و توسعه شهرداری مشهد بیان كرد: در جواب برخی كه معتقدند من از فعالیت ورزشی سر رشته ندارم باید بگویم كه بودجه 200 میلیونی شهرداری در تربیت بدنی را به 10 میلیارد رساندم.

رئيس هيئت فوتبال خراسان رضوی گفت: بودجه تربیت بدنی و ورزش در شهرداری طی دوران مدیریتم در معاونت فرهنگي شهرداری 10 برابر شد و 250 مجموعه ورزشی در این دوران ساخته شد.

وی با تاكید بر رونق باشگاه های محلات مشهد توسط این مدیریت گفت: مسابقات فوتبال و جام های متعدد فوتبال توسط شهرداری برگزار شده و دو هزار تیم جذب شده اند.

برادران تاكید كرد: به گونه ای عمل خواهم كرد كه در پایان، عملكرد قابل دفاعی در هيئت فوتبال خراسان رضوی داشته باشم.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *