دوشنبه، ۱۶ تیر ۹۳ - ۰۳:۲۵

به نقل از فدراسيون کشتي، تيم ايران با شش کشتي گير در اين رقابت ها شرکت کرده بود که سجاد فرج پور در…

به نقل از فدراسيون کشتي، تيم ايران با شش کشتي گير در اين رقابت ها شرکت کرده بود که سجاد فرج پور در 74 کيلوگرم و محمد ابراهيمي در 96 کيلوگرم صاحب مدال طلا شدند و علي شريفي در 84 کيلوگرم، پژمان پشتام در 74 و امير حسين خان پور در 120 کيلوگرم برنز گرفتند.

فرنگي کاران شش کشور ايران، روسيه، آذربايجان، ترکيه، قزاقستان و گرجستان(شش تيم) در اين مسابقات حضور داشتند.

نتايج فرنگي‌کاران در روز دوم:

در روز دوم اين رقابت ها در وزن 66 کيلوگرم علي ارسلان که در يک وزن بالاتر به ميدان رفته بود، پس از استراحت در دور اول، در دور دوم با نتيجه 3 بر 6 مغلوب حريف گرجستاني شد. ارسلان با توجه به حضور حريفش در ديدار پاياني در گروه شانس مجدد کشتي گير ديگري از گرجستان را ضربه فني کرد اما در ديدار رده بندي مغلوب نماينده ترکيه شد و به مقام پنجم رسيد.

در وزن 84 کيلوگرم علي شريفي در مبارزه نخست با نتيجه يک بر 3 مغلوب حريف گرجستاني خود شد، و توجه به حضور حريفش در ديدار فينال شريفي براي کسب مدال برنز ديگر نماينده ميزبان را مغلوب کرد و به مدال برنز دست يافت.

در وزن 120 کيلوگرم که مبارزات آن به صورت دوره اي برگزار شد، امير حسين خان پور که در اين رقابت ها در يک وزن بالاتر به ميدان رفته بود در دور اول مغلوب حريف گرجستاني خود شد، وي در دور دوم حريف ديگري از کشور ميزبان را با نتيجه 8 بر صفر شکست داد، اما در مبارزه بعدي به دليل آسيب ديدگي از ناحيه پا مقابل نماينده آذربايجان به مبارزه ادامه نداد و به مدال برنز اين وزن رسيد.

در روز نخست اين رقابت ها سجاد فرج پور در وزن 74 کيلوگرم و محمد ابراهيمي در وزن 96 کيلوگرم به مدال طلا دست يافتند و پژمان پشتام در وزن 74 کيلوگرم صاحب مدال برنز شد.

در پايان اين رقابت ها تيم هاي گرجستان و آذربايجان به ترتيب اول و دوم شدند، ايران به مقام سوم رسيد و ترکيه و قزاقستان، چهارم و پنجم شدند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.