پنجشنبه، ۰۹ مرداد ۹۳ - ۰۵:۳۴

به گزارش روز پنجشنبه ایرنا به نقل از استانداری اردبیل ، مجید خدابخش در نشستی با امام جمعه اردبیل افزود: رضایت سرمایه گذاران…

به گزارش روز پنجشنبه ایرنا به نقل از استانداری اردبیل ، مجید خدابخش در نشستی با امام جمعه اردبیل افزود: رضایت سرمایه گذاران از این اقدامات در مراجعات آنها به چشم می خورد و امیدواریم در آینده شاهد به ثمر نشستن این اقدامات باشیم.

وی بر لزوم تلاش مسوولان استان برای حل مشکلات مردم و تسریع و دقت در تکمیل پروژه های نیمه تمام تاکید کرد.

نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه اردبیل هم در این نشست گفت: نظام تربیتی اسلام سیستم مناسبی پیش بینی کرده تا انسان ها در مناسبت ها از جمله شب های قدر فرصت مناسبی برای طلب مغفرت از خداوند به دست آورند.

حجت الاسلام سیدحسن عاملی افزود: این ایام در طول سال فرصت خارج شدن از روند زندگی را فراهم می کنند تا عبادت ها شکل عبادت به خود بگیرند.

وی نیل به تقوا ، ایجاد قدرت روحی و حس عاطفی در انسان ها را از جمله برکات رمضان دانست و گفت: باید فرصت ها را مغتنم شمرد و از این سرمایه های تربیتی بهره برداری کرد.

وی در بخش دیگری از سخنان خود از حمایت های استاندار از سرمایه گذاری بخش خصوصی و اقدامات اخیر انجام یافته در استان قدردانی کرد و خواستار اطلاع رسانی در زمینه این اقدامات شد.

8123/594/530

انتهای پیام /*

ارتباط با سردبير:
newsroom@irna.ir

تماس بی واسطه با مسئولین

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.