یکشنبه، ۱۵ تیر ۹۳ - ۰۳:۲۰

رئیس کمیته آموزش عالی کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس، از بررسی عملکرد دانشگاه‌های غیرانتفایی در این کمیته خبر داد و گفت: امروز قرار…

رئیس کمیته آموزش عالی کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس، از بررسی عملکرد دانشگاه‌های غیرانتفایی در این کمیته خبر داد و گفت: امروز قرار است با برگزاری جلسه‌ای نحوه فعالیت و عملکرد این دانشگاه مورد بررسی واقع شود.

جواد هروی در گفت وگو با خانه ملت، با یادآوری برگزاری جلسه کمیته آموزش عالی کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس، افزود: با توجه به برگزاری سلسله جلسات این کمیته، امروز یکشنبه (15 تیرماه) قرار است عملکرد دانشگاه غیرانتفایی مورد بررسی قرار گیرد.

نماینده مردم قائنات در مجلس شورای اسلامی درباره محور برگزاری نشست مذکور،‌ ادامه داد: چالش‌ها و چشم‌اندازهای این دانشگاه و نقش آن در توسعه کمی و کیفی آموزشگاه‌های عالی و اینکه چقدر توانسته به اهداف خود نزدیک شود از جمله محورهای مورد طرح در این جلسه خواهد بود.

این نماینده مردم در مجلس نهم، با بیان اینکه قرار است نشست مذکور در موسسه پژوهش و برنامه‌ریزی آموزش عالی برگزار ‌شود، افزود: این جلسه در ساعت 18 بعدازظهر و با حضور جمعی از معاونان وزارتخانه‌های علوم و بهداشت به همراه معاونان دانشگاه آزاد، پیام نور و رئیس دانشگاه غیرانتفایی برگزار می‌شود.

رئیس کمیته آموزش عالی کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس گفت: با توجه به اینکه بررسی عملکرد دانشگاه غیرانتفایی آخرین حلقه از بحث ساماندهی دانشگاه‌های کشور است بنابراین قرار است طی هفته‌های آینده به بحث برنامه پنجساله ششم توسعه در این کمیته پرداخته شود

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.