یکشنبه، ۱۵ تیر ۹۳ - ۰۳:۵۶

به نقل از روابط عمومي فدراسيون کشتي، در روز نخست اين تورنمنت سجاد فرج پور در 74 کيلوگرم و محمد ابراهيمي در 96…

به نقل از روابط عمومي فدراسيون کشتي، در روز نخست اين تورنمنت سجاد فرج پور در 74 کيلوگرم و محمد ابراهيمي در 96 کيلوگرم صاحب مدال طلا شدند و پژمان پشتام در 74 کيلوگرم برنز گرفت.

نتايج کامل روز نخست:

در وزن 74 کيلوگرم سجاد فرج پور پس از استراحت در دور نخست در دور دوم با نتيجه 8 بر صفر حريف ترکيه اي را مغلوب کرد. فرج پور در مرحله نيمه نهايي مقابل پژمان پشتام ديگر نماينده ايران با نتيجه 8 بر صفر به برتري دست يافت وراهي ديدار فينال شد. فرج پور در ديدار فينال حريف گرجستاني را با نتيجه 9 بر 5 مغلوب کرد و به مدال طلا دست يافت.

در همين وزنپژمان پشتام پس از استراحت در دور اول، در دور دوم مقابل حريف گرجستاني با نتيجه 8 بر صفر به برتري دست يافت. پشتام در مرحله نيمه نهايي مقابل فرج پور ديگر نماينده کشورمان شکست خورد و راهي ديدار رده بندي شد. پشتام براي کسب مدال برنز مقابل حريف ترکيه اي با نتيجه 5 بر صفر به پيروزي رسيد و به مقام سوم رسيد.

در وزن 96 کيلوگرم محمد ابراهيمي پس از استراحت در دور نخست در دور دوم کشتي گير گرجستاني را مغلوب کرد و راهي ديدار فينال شد. ابراهيمي در ديدار پاياني مقابل حريف آذربايجاني که به تازگي در جام آذربايجان مغلوب وي شده بود با نتيجه 3 بر صفر به برتري دست يافت و صاحب مدال طلا شد.

اين مسابقات امروز در وزن هاي 50 و 60 کيلوگرم نيز برگزار شد که تيم ايران نماينده اي در اين اوزان نداشت.

در اين رقابت ها که کشتي گيراني از 8 کشور دنيا به همراه 6 تيم از کشور ميزبان حضور دارند به نفرات اول تا سوم اوزان هشت گانه به ترتيب 500، 300 و 100 دلار جايزه نقدي اهدا مي شود.

مسابقات چهار وزن دوم و پاياني(55، 66، 84 و 120 کيلوگرم) از ظهر امروز يکشنبه در شهر باتومي گرجستان آغاز مي شود و نمايندگان ايران به مصاف رقباي خود مي‌روند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.