دوشنبه، ۰۳ شهریور ۹۳ - ۰۷:۳۰

فرماندار کرمان گفت: هفته دولت فرصت مغتنمی است که کارگزاران و خدمتگزاران این نظام گزارشی از اقدامات و فعالیت‌های خود و دولت را…

فرماندار کرمان گفت: هفته دولت فرصت مغتنمی است که کارگزاران و خدمتگزاران این نظام گزارشی از اقدامات و فعالیت‌های خود و دولت را در طول سال بیان کنند.

به گزارش خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا)، منطقه‌ی کویر، «محمدعلی توحیدی» در تشریح عملکرد یکسال گذشته‌ی دولت در شهرستان کرمان با اشاره به شعار دولت که محتوای آن آرامش و امید است، گفت: به لطف پروردگار هم‌اکنون شاهد آرامش نسبی در بازار و مسائل اقتصادی، اجتماعی، عمرانی، سیاسی هم در عرصه‌ی داخلی و هم در عرصه‌ی خارجی هستیم.

وی تصریح کرد: دولت با همه‌ی محدودیت‌ها و تحریم‌های ظالمانه‌ای که با آن مواجه بود از کارهای عمرانی غافل نشده است و اهتمام آن بر تکمیل طرح‌های نیمه تمام قرار گرفته است.

فرماندار کرمان ادامه داد : طرح‌هایی که پیشرفت فیزیکی آنها قریب 80 درصد بوده در دستور کار قرار گرفته است. یکی از این طرح‌ها، احداث بیمارستان 200 تختخوابی پیامبر اعظم(ص) است که مربوط به سازمان تأمین اجتماعی کشور بوده و مراحل نهایی خود را طی می‌کند و امیدواریم به‌زودی این پروژه‌ی بزرگ که بیش از یکصد میلیارد تومان برای آن سرمایه‌گذاری شده است به بهره‌برداری برسد.

توحیدی افزود: در بحث بهداشت و درمان اقدامات خوبی شده و بسته‌های سلامتی که دولت اعلام کرده بود خوشبختانه ریز به ریز و بطور کامل در حوزه‌ی شهر کرمان و به‌ویژه بیمارستان‌های بزرگی که خدمات استانی ارائه می‌دهند به اجرا درآمده است.

وی اظهار کرد: پروژه‌ی گازرسانی به دوشهر گلباف و راین که از مناطق سردسیر استان هستند در حال پیگیری و اجراست و امیدواریم که تا پایان سال ساکنان این مناطق از نعمت گاز طبیعی در منازلشان بهره‌مند شوند.

فرماندار کرمان با اشاره به تکمیل بخشی از باند دوم محور کرمان به کوهپایه گفت: بمنظور رفاه و ایمنی بیشتر کسانی که در مسیر کرمان کوهپایه تردد می‌کنند احداث باند دوم این محور در دستور کار قرار گرفت و با اعتباری بالغ بر 10 میلیارد تومان بخشی از آن به بهره‌برداری رسیده است.

توحیدی با بیان اینکه بخشی از مشکلات مسکن مهر که سبب معطل ماندن پروژه‌ها شده بود عدم تأمین خدمات زیربنایی بود، گفت: به لطف پروردگار و همت مسئولان و تلاش کارکنان شرکت توزیع برق شمال توانستیم مشکلات آب، برق یا گاز 17 مجموعه «مسکن مهر» را برطرف کنیم از جمله مسکن مهر لاستیک بارز، مسکن مهر نظام مهندسی، مجتمع نوید ایرانیان، مجتمع تحقیقات کشاورزی، مسکن مهر جوانان، مسکن مهر خیرین مسکن‌ساز …

وی با اشاره به تکمیل بخش اعظم سنگ فرش بازار کرمان خاطرنشان کرد: به همت استاندار، شورای اسلامی و شهرداری کرمان توانستیم سروسامانی به بازار کرمان بدهیم و دیگر شاهد آن آشفتگی در شبکه‌های توزیع برق و آب و مخابرات بازار نباشیم و مشکلات مربوط به شبکه‌ی فاضلاب و سنگ فرش بازار را که کار سنگینی بود که باید شبانه و در زمان تعطیلی بازار انجام می‌شد را ساماندهی کنیم هم‌چنین با همت اصناف و بازاریان دوربین‌های حفاظتی و امنیتی در سراسر بازار نصب شده است.

فرماندار کرمان خاطرنشان کرد: ازدیگر اقدامات، راه‌اندازی بخش ICU بیمارستان شهید باهنرکرمان است که یکی ازدغدغه‌های کادر پزشکی به شمار می‌رفت.

به‌گفته‌ی توحیدی، در حوزه‌ی کشاورزی فعالیت‌های مختلفی شده، افتتاح چند واحد مرغداری و آبیاری‌های سیستمی از این جمله‌اند.

وی افزود: ساختمان‌های اداره‌کل بیمه سلامت، اداره‌ی راه و شهرسازی شهرستان، ثبت املاک ماهان، زمین چمن شهر باغین، آسفالت معابر، احداث پارک و ده‌ها پروژه کوچک و بزرگ از مواردی هستند که پارسال، تکمیل و یا آماده بهره‌برداری شده‌اند.

فرماندار کرمان با تبریک هفته دولت و روز کارمند خاطرنشان کرد: اقداماتی که شده و یا در حال اجراست حاصل زحمات مدیران و کارکنان ادارات و سازمان‌های مختلفی است که برای پیشرفت نظام و توسعه و رشد بیشتر کرمان تلاش می‌کنند.

انتهای پیام

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.