شنبه، ۳۱ خرداد ۹۳ - ۱۱:۰۱

به گزارش ایرنا، معاون عمرانی و برنامه ریزی فرماندار دیلم دراین آیین گفت: کلینیک تخصصی پروفسور سلطان زاده به همت خیر نیکوکار حاج…

به گزارش ایرنا، معاون عمرانی و برنامه ریزی فرماندار دیلم دراین آیین گفت: کلینیک تخصصی پروفسور سلطان زاده به همت خیر نیکوکار حاج حسن رسولیان و پیگیری های پروفسور سلطان زاده و حریری در زمینی به مساحت دوهزار و 300مترمربع در محل بهداری قدیم این بندر احداث خواهد شد.

محمد طاهری افزود: این مرکز در یک طبقه با زیربنای 715 مترمربع فضای درمانی و180 مترمربع منازل مسکونی پزشکان احداث می شود.

فرماندار دیلم گفت: افتخار داریم که در خدمت یکی از بزرگ مردان این سرزمین پروفسور سلطان زداه هستیم که با همت و گام بلندشان باعث و بانی این کار خیر در این منطقه شدند.

قاسم قایدی افزود: پیگیری و تلاش پروفسور سلطان زاده که در سالیان گذشته بانی احداث بهداری دراین بندر بوده و مساعدت خیر این پرو‍ژه قابل تقدیراست که علاوه بر اجر اخروی ودنیوی، تاهمیشه در اذهان مردم ماندگار خواهدماند.

وی گفت: تقارن آغاز عملیات اجرایی احداث این کلینیک تخصصی با اجرای طرح تحول نظام سلامت دولت تدبیر و امید را به فال نیک می گیریم و امیدواریم که منشا خیری برای سلامت مردم باشد.

فرماندار دیلم اضافه کرد: یکی از دغدغه های این شهرستان نبود اتاق عمل بیمارستان بوده که امسال از محل اعتبارات شهرستان حدود 23 میلیارد ریال برای تکمیل فاز دوم بیمارستان و احداث فضای فیزیکی اتاق عمل در نظر گرفته شد.

فاضل دریانورد رییس شورای اسلامی شهر دیلم گفت: همه ما باید در این کار خیر نقشی داشته باشیم و این شورا با تمام توان در خدمت اجرای هر چه سریعتر این کار خیر است.

قائم مقام رییس دانشگاه علوم پزشکی بوشهر گفت: این دانشگاه بجد از کارهای خیرین بویژه کلینیک تخصصی خیر ساز دیلم قدردانی و حمایت و پشتیبانی می کند.

حیدر عزیزنژاد افزود: همه نقشه های معماری و سازه این پروژه آماده است که امیدواریم منشا خیری برای درمان و مداوای بیماران و مردم این دیار باشد.

شهرستان دیلم در شمال استان بوشهر قراردارد. ک/2

637

انتهای پیام /*

: ارتباط با سردبير
newsroom@irna.ir

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.