چهارشنبه، ۱۱ تیر ۹۳ - ۰۹:۳۱

به گزارش ایرنا فرماندار گراش ، چهارشنبه در نشست شورای اداری شهرستان گراش افزود: از جمله این طرح ها احداث کارخانه فرآوری محصولات…

به گزارش ایرنا فرماندار گراش ، چهارشنبه در نشست شورای اداری شهرستان گراش افزود: از جمله این طرح ها احداث کارخانه فرآوری محصولات خرما و کنجد در زمینی به مساحت دو هزار مترمربع با هزینه ای افزون بر 150 میلیارد ریال واشتغالزایی برای 80 نفر است.

اصغرفرودی بیان داشت:احداث دو واحد کابینت سازی (MDF) هر یک با هزینه ای بیش از 10 میلیارد ریال و در مجموع با اشتغالزایی برای 20 نفردر زمره این پروژه هاست.

فرماندار گراش ادامه داد: همچنین ساخت کارخانه تولید دستمال کاغذی درزمینی به مساحت چهارهزارمترمربع و صرف هزینه ای افزون بر 20 میلیارد ریال با ظرفیت اشتغالزایی 15 نفر یکی دیگر از این طرح هاست.

فرودی اظهار کرد:احداث کارخانه بسته بندی سبزی های خشک و ترشی با هزینه بیش از60 میلیارد ریال و اشتغالزایی برای 15 نفر یکی دیگر از پروژه هایی است که عملیات آن آغاز شده است.

فرماندارشهرستان گراش گفت: شهرک صنعتی این شهرستان با 40 هکتار مساحت ظرفیت ساخت 120 واحد صنعتی و تولیدی را دارد و برای سرمایه گذاری سرمایه گذاران مهیاست.

شهرستان گراش در فاصله 355 کیلومتری جنوب شرقی شیراز واقع شده است.ک/2

7371 /679

انتهای پیام /*

: ارتباط با سردبير
newsroom@irna.ir

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.