پنجشنبه، ۱۸ اردیبهشت ۹۳ - ۰۴:۵۹

به گزارش خبرنگار مهر، حجت الاسلام مهراب خادمی عصر چهارشنبه در اجرای طرح ترمیم شبکه آبرسانی روستای بویری اظهار داشت: در سال‌های اخیر…

به گزارش خبرنگار مهر، حجت الاسلام مهراب خادمی عصر چهارشنبه در اجرای طرح ترمیم شبکه آبرسانی روستای بویری اظهار داشت: در سال‌های اخیر تلاش‌های بسیار زیادی برای توسعه زیرساخت‌ها در نقاط محروم صورت گرفته است و آب یکی از این زیرساخت‌ها است که تحول بسیار خوبی در توسعه روستاها ایجاد کرده است.

وی با تقدیر از تلاش‌های صورت گرفته برای حل مشکلات اب روستای بویری، بیان داشت: باتلاش کارگران و نیروهای دهیاری و شرکت آب و فاضلاب عملیات ترمیم و رفع خرابی و قطعی‌های آب روستای بویری به صورت جهادی طی یک هفته انجام شد.

دهیار روستای بویری شهرستان دشتستان اضافه کرد: کانال کشی های جدیدی نیز انجام شده و لوله گذاری در شبکه آب آشامیدنی انجام شده وهم اکنون همه اهالی از آب آشامیدنی سالم بهره‌مند هستند.

وی با قدردانی از همه دست اندرکاران گفت: توجه ویژه فرماندار و پیگیری های بخشدار شبانکاره و اقدامات به موقع رئیس اداره آب و فاضلاب روستایی دشتستان وفعالیت ها و برنامه ریزی های دهقان معاون عمرانی فرماندار و کریم آزاد کارشناس عمرانی فرمانداری در مدت زمان کوتاهی انجام گرفت و ازآنها تقدیر می‌کنیم.

حجت‌الاسلام خادمی خاطرنشان ساخت: همه تلاش خود را به کار خواهیم گرفت تا بهترین زیرساخت‌ها را در روستای بویری ایجاد کنیم و شاهد توسعه و پیشرفت هر چه بیشتر روستا باشیم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.