پنجشنبه، ۱۲ تیر ۹۳ - ۰۳:۰۵

 به نقل از سايت رسمي باشگاه پديده خراسان، رضا عنايتي درباره ديدار تدارکاتي پديده خراسان مقابل پرسپوليس و شکست 2 بر يک اين…

 به نقل از سايت رسمي باشگاه پديده خراسان، رضا عنايتي درباره ديدار تدارکاتي پديده خراسان مقابل پرسپوليس و شکست 2 بر يک اين تيم، اظهار داشت: بازي برابري را مقابل پرسپوليس انجام داديم، ما هم بازيکنان بزرگي داريم و خوب هم بازي کرديم.

وي افزود: ما دنبال بازي تدارکاتي بوديم تا تيم و بازيکنان محک بخورند و نتيجه اصلا براي ما مهم نبود، مهم شناخت نقاط ضعف‌مان توسط کادر فني بود که خوشبختانه موفق هم شديم.

عنايتي انتظارت از تيم پديده را بالا توصيف کرد و افزود: با توجه به اتفاقاتي که در چند سال اخير براي تيم ابومسلم و فوتبال مشهد رخ داده است، امروز همه علاقه‌مندان به فوتبال و مسئولان استان خراسان رضوي از تيم پديده انتظار دارند، نمايش خوبي داشته باشد و دوباره شور و شوق فوتبالي در استان ايجاد کند که اين مسئله کار ما را سخت‎تر مي‎کند.

عنايتي خاطرنشان کرد: تيم فوتبال پديده در سال جاري به دنبال کسب تجربه در ليگ برتر است تا بتواند در سال‎هاي بعد به موفقيت برسد، ما در حال حاضر در حال سپري کردن دوران بدنسازي تيم هستيم و ان‌شاءالله از اردوي صربستان برنامه‌ريزي ويژه‌تري را کادر فني براي تيم تدارک ديده است.

وي افزود: تيم پديده نماينده خراسان رضوي است و من هم به عنوان يک مشهدي هر چه در توان داشته باشم را براي تيم شهرم به کار خواهم گرفت تا بتوانيم شرايط خوبي را ايجاد کنيم و دل هواداران را شاد نگه داريم.

عنايتي تصريح کرد: فوتبال اين استان واقعا حقش بود که در ليگ برتر حضور داشته باشد چرا که پتانسيل بالايي دارد و مجموعه پديده نيز از هيچ تلاشي براي اعتلاي فوتبال اين استان فرو گذار نبوده است و حالا هم که مي‌بينيم با سرمايه‌گذاري مديران اين شرکت، خراسان رضوي بعد از سال‌ها توانسته است در ليگ برتر تيم داشته باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.