سه شنبه، ۱۱ شهریور ۹۳ - ۱۱:۲۲

بخشدار عنبر از توابع شهرستان مسجدسلیمان در خصوص حل مشکلات 30 خانوار روستایی عنبر واقع در حاشیه سد گتوند، گفت: مجری سد گتوند…

بخشدار عنبر از توابع شهرستان مسجدسلیمان در خصوص حل مشکلات 30 خانوار روستایی عنبر واقع در حاشیه سد گتوند، گفت: مجری سد گتوند قول‌هایی مبنی بر حل مشکلات داده است که امیدواریم عملی و تکلیف مردم مشخص شود.

اردوان قنبری در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)- منطقه‌خوزستان، اظهار کرد: ‌برخی از خانوارها در زمینه سندهای ملکی مشکلاتی داشتند که در جلسات اخیر مقرر شد این مشکل بنا به قول مجریان سد گتوند حل و فصل شود.

وی افزود: اسناد و مدارک ملکی خانوارها در شرایط گذشته و براساس اصول قدیمی صادر شده‌اند که لازم است مورد اصلاح و بررسی قرار گیرند. اما برخی خانوارها در زمینه قیمت‌گذاری‌ها و قیمت کارشناسی خانه‌های خود معترض بوده‌اند که در این زمینه نیز مقرر شد مسائل و قیمت ها مجددا بررسی اصلاح شوند.

قنبری تصریح‌ کرد: اخیراً با بالا آمدن آب دریاچه منازل برخی خانوارها دچار آبگرفتگی شد که تعدادی از آن‌ها طی هفته‌های اخیر اثاثیه خود را جابه‌جا و خانه‌ها را تخلیه کردند. البته معبری ایجاد شده که خانوارهایی که دچار آبگرفتگی شده‌اند، به‌راحتی اثاثیه خود را به خارج از روستاها انتقال دهند.

بخشدار عنبر از توابع شهرستان مسجدسلیمان گفت: روستاییان از قبل اطلاع داشتند که ممکن است دچار آبگرفتگی شوند اما به دلایل مختلف، حاضر به تخلیه نبودند زیرا در صورت تخلیه احساس کردند به پول منزل خود نخواهند رسید.

انتهای پیام

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *