سه شنبه، ۱۹ بهمن ۹۵ - ۰۹:۲۱
عوام فریبی جالب یک وزیر اسرائیلی

کسانی که می گویند سیاست پدر و مادر ندارد واقعا راست گفته اند ، چرا که عوام فریبی جالب یک وزیر اسرائیلی به…

کسانی که می گویند سیاست پدر و مادر ندارد واقعا راست گفته اند ، چرا که عوام فریبی جالب یک وزیر اسرائیلی به کمک پیاز و پخش ویدیویی از آن در شبکه دو تلویزیون اسرائیل نشان می دهد که وزیر امور داخلی اسرائیل در حال استفاده از پیاز برای اشک ریختن در برنامه تلویزیونی انتخاباتی است که این روزها سوژه حنده رسانه ها و شبکه های اجتماعی شده است. در ادامه با میهن پست همراه شوید.

اگر چه عوام فریبی در میان عده زیادی از سیاسیون در همه کشورهای مختلف وجود دارد اما شبکه دو تلویزیون اسرائیل ، تصاویری مربوط به وزیر امور داخلی و رهبر حزب مذهبی – شاس – اسرائیل که آریه درعی نام دارد را در حالی پخش کرده است که در یک برنامه تلویزیونی این وزیر تلاش می‌کند تا هنگام ذکر نام – عووادیا یوسف – مؤسس درگذشته حزب مذهبی شاس تظاهر به گریه کردن کند اما هرچه تلاش می‌کند اشکی از چشمانش جاری نمی‌شود. تصاویری که مربوط به زمان انتخابات اخیر اسرائیل است.

در این میان و به نقل از شبکه دو اسرائیل ، درعی ، پس از تلاش زیاد سرانجام به پیاز متوسل می‌شود. وی با خرد کردن پیاز شروع به اشک ریختن می‌کند و برنامه مورد نظر خود را در تلویزیون ضبط می‌کند.

تلویزیون اسرائیل تصاویری از پشت صحنه برنامه وزیر امور داخلی اسرائیل پخش کرده است که وی را در حال خندیدن هنگام فیلم برداری از این برنامه نشان می‌دهد و این تصاویر ممکن است بر جایگاه آریه درعی در حزب مذهبی شاس که هم کنون وی رهبری آن را بر عهده دارد ، تأثیر بگذارد.

حزب شاس ، حزب سیاسی سنت‌گرای مذهبی اسرائیل است که در سال ۱۹۸۴ توسط عووادیا یوسف تاسیس شد. یوسف رهبر معنوی حزب است که طرفداران حزب همیشه ارادات به وی را به شیوه‌های مختلفی نشان می‌دهند.

شبکه دو تلویزیون اسرائیل تصاویری از وزیر امور داخلی اسرائیل پخش کرد که وی را در حال استفاده از پیاز برای اشک ریختن در برنامه تلویزیونی انتخاباتی نشان می‌دهد.

[highlight]منبع[/highlight]  azerbaycan24

2 دیدگاه برای “عوام فریبی جالب یک وزیر اسرائیلی به کمک پیاز + ویدیو”

  1. کشاورز گفت:

    خیلی خنده داره

  2. الناز گفت:

    هههههههههه. این چه کاریه آخه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.