دوشنبه، ۲۴ مهر ۹۶ - ۰۸:۲۹
عکاسی در اعماق اقیانوس

عکاسی از دنیای ناشناخته زیر آب ها شاخه ایی از عکاسی است که اخیرا عکاسان به آن روی آورده اند و از آن…

عکاسی از دنیای ناشناخته زیر آب ها شاخه ایی از عکاسی است که اخیرا عکاسان به آن روی آورده اند و از آن به عنوان هنری یاد می شود که همواره سوژه هایی جدید برای عکاسی در اختیار هنرمندان عکاس قرار می دهند. سوژه هایی که کاهی هم منجر به کشفیات جالبی هم شده و خواهد شد. در ادامه با میهن پست همراه شوید.

چند سال پیش یک عکاس دریایی بنام الکساندر سیمونو که سرپرستی یک گروه غواصی را به عهده داشت با تیمش به اعماق اقیانوس ها سفر کرد و به بررسی و عکس برداری موجودات ناشناخته دریایی پرداخت تا این کار او امروز به عنوان یکی از تورهای عکاسی مهم زیر آبی به شما آید.

الکساندر سیمونو در این خصوص می گوید:

صادقانه اگر بگوییم بیش از ۸۰ درصد از موجودات دریایی هنوز به صورت ناشناخته باقی مانده اند و به دلیل عدم دسترسی بشر به آن ها تاکنون کشف نشده اند.

سیمونو با علم به این موضوع و داشتن تجربه ای عالی در خصوص عکاسی در اعماق آب اقیانوس ها، پیشنهاد این شیوه از عکاسی را اراده داد و با تیم خود این پروژه سخت و شگفت انگیز را در ابتدا با سختی های فراوانی شروع کردند.

عکس های گرفته شده توسط تیم غواصی و یا بهتر بگوییم تیم عکاسی غواصی semono در دنیا متفاوت است و هر یک از این عکس ها از دنیای ناشناخته اعماق اقیانوس ها و موجوداتی آن پرده برداری می کند.

البته نباید فراموش کرد که هر یک از اعضاء تیم عکاسی سیمونو علاوه بر آشنایی کامل در عکاسی با فنون مختلف غواصی نیز آشنایی کاملی داشته و این است که در تا به حال در حین عکاسی هرگز به مشکلی خاصی روبرو نشده اند.

با هم در میهن پست تصاویری دیدنی از دنیای ناشناخته اعماق آب  را تماشا می کنیم .

8 دیدگاه برای “عکاسی از دنیای ناشناخته اعماق آب ها توسط تیم غواصی semono”

 1. صبا گفت:

  عالی بود.

 2. حورا گفت:

  انگار بردنشون آتلیه😁

  1. زي زي گفت:

   دقیقا 😄

 3. خانم م گفت:

  واقعا قشنگه

 4. خيري گفت:

  دنیای زیر اب فوق العاده اس

 5. كيميا گفت:

  دنیای عجیب و زیبا
  خوش به حالشون که از نزدیک این همه زیبایی رو میبینن

 6. جمشيدي گفت:

  دمشون گرم 👍

 7. جهاني گفت:

  خیلی منطقیه که ٨٠ درصد هنوز کشف نشدن

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.