شنبه، ۱۷ مهر ۹۵ - ۰۸:۱۶
عکاسی ورزش‌های ماجراجویانه

برترین تصاویر بزرگترین مسابقه عکاسی ورزش‌ های ماجراجویانه و اکشن سال ۲۰۱۶ در حالی در نمایشگاه بین المللی ردبول ایلوم به نمایش گذاشته…

برترین تصاویر بزرگترین مسابقه عکاسی ورزش‌ های ماجراجویانه و اکشن سال ۲۰۱۶ در حالی در نمایشگاه بین المللی ردبول ایلوم به نمایش گذاشته شداند که این عکس های خارق العاده از بین آثار ده ها هزار عکاس حرفه ای انتخاب شده اند . برای مشاهده تصاویر و توضیحات بیشتر با میهن پست همراه باشید.
رد بول ایلوم بهترین عکس های سال ۲۰۱۶ را در بخش های مختلف انتخاب و به برندگان جوایزی اهدا کرد. نمایشگاه بین المللی  رد بول که هرساله برترین عکس های ورزش های مخاطره آمیز را معرفی می کند در حقیقت فرصت بزرگی برای عکاسانِ ورزش های ماجراجویی است تا بهترین آثار خود را در این نمایشگاه در معرض دید دیگران قرار دهند.

این مسابقه هرساله صحنه رقابت ده ها هزار عکاس حرفه ای از سراسر دنیاست. و از بین آثار آن ها برترین ها انتخاب می شوند. در نمایشگاه امسال ۳۴ هزار و ۶۲۴ قطعه عکس توسط ۵ هزار و ۶۴۶ عکاس از ۱۲۰ کشور دنیا به این نمایشگاه فرستاده شده بود.

البته باید گفت که برندگان خوش شانس و البته پرتلاش این رقابت از ۱۱ دسته متفاوت هستند اما برترین عکس سال به لورنز هولدر تعلق دارد. عکس های لورنز در ردبول ایلوم نمایش داده می شوند و  او به مدت دو سال به مراکز فرهنگی و نقاط مهم سراسر جهان سفر خواهد کرد.

تصویر برتر سال، عکسی از یک پل قدیمی در آلمان است و در حالی که روی این پل یک دوچرخه سواری در حال حرکت است تصویری به ثبت رسیده که اطراف پل را جنگلی زیبایی احاطه کرده که رخت پاییزه بر تن کرده و برگ ها با رنگ های متنوع جلوه زیبایی به این تصویر بخشیده است.

توضیح بیشتر در خصوص عکس مذکور این که این اثر بی بدیل با مهارت خاصی گرفته شده است طوری که تمام زیبایی های طبیعت بکر، در آب دریاچه نقش بسته است.

در این میان ردبول ایلوم خالق برترین عکس مسابقه عکاسی ورزش‌های ماجراجویانه سال ۲۰۱۶ می گوید:

من به همراه دوستم در یک صبح زود راهی جای دیگری بودیم که چشممان به این منظره افتاد. یکی از چیزهای آزار دهندهِ برگ هایی بودند که سطح دریاچه را پوشانده بودند. ما تمام این برگ ها را از روی آب برداشتیم و آب همانند آینه ای شد که تمام این منظره را در خود متجلی می ساخت. و دوستم روی پل با دوچرخه حرکات ویژه انجام می داد و من چندین بار عکس گرفتم تا در نهایت به این عکس برتر رسیدیم.

با هم تصاویری از برترین تصاویر بزرگترین مسابقه عکاسی ورزش‌ های ماجراجویانه را تماشا می کنیم.

 

[highlight]منبع[/highlight] : [highlight]pichome[/highlight]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *