یکشنبه، ۱۴ شهریور ۹۵ - ۰۲:۱۶
عکس‌های فینالیست مسابقه عکس حیات وحش

عکس‌های فینالیست در مسابقه عکس حیات وحش سال ۲۰۱۶ توسط WPY منتشر شد . عکس هایی حیرت انگیز از حیات وحش را خواهید…

عکس‌های فینالیست در مسابقه عکس حیات وحش سال ۲۰۱۶ توسط WPY منتشر شد . عکس هایی حیرت انگیز از حیات وحش را خواهید دید که بصورت کاملا مستند توسط عکاسان حرفه ای تهیه شده . برای مشاهده تصاویر و توضیحات بیشتر در ادامه با میهن پست  همراه باشید .

همه دوست داران طبیعت در پنجاه و دومین رقابت عکاسی حیات وحشه دور یکدیگر جمع شده اند . چندی پیش WPY یا همان  Wildlife Photographer پیش نمایشی از عکس های فینالیست در این مسابقه را به اشتراک گذاشت .

مسابقه عکاسی از حیات وحش برای اولین بار در سال ۱۹۶۵ در لندن آغاز شد . در آن دوره تنها ۵۰۰ عکس در مسابقه حضور داشتند و حالا بعد از ۵۰ سال در ۲۰۱۶ این تعداد به ۵۰۰ هزار عکس رسیده که در آنها عکس هایی از ۹۵ کشور جهان به چشم می خورد .

بیشتر عکاسان این مسابقه حرفه ای هستند اما عکس های عکاسان آماتور هم شانس زیادی برای برنده شدن در این مسابقه عکاسی دارند . عکس ها با سه عنوان داوری خواهند شد . ابتکار ، خلاقیت و برتری فنی هر عکس نقطه قوت آن است .

نتایج نهایی این مسابقه روز ۲۱ اکتبر یعنی حدودا در اواخر ماه مهر در موزه تاریخ طبیعت لندن اعلام خواهد شد . اما در حال حاضر بهترین عکس های مسابقه منتشر شده و می توانید از آنها لذت ببرید .

جالب اینجاست بدانید که برنده نهایی این مسابقه تنها عکسش در مجلات و سایت های مختلف منتشر خواهد شد و هیچ گونه جایزه مادی خاصی ندارد . اما بسیاری از عکاسان برای برنده شدن در این رقابت روز های سختی را در طبیعت می گذرانند .

با این حال آیا شما تصور می کنید کدام یک از این عکس ها با توجه به فاکتور های اصلی عکاسی حیات وحش  برنده نهایی خواهد شد ؟

با هم در میهن پست  تصاویر عکس‌های فینالیست در مسابقه عکس حیات وحش  را تماشا می کنیم.

[highlight]منبع : PiChOME[/highlight]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.