عکس‌های فینالیست مسابقه عکس حیات وحش
عکس‌های فینالیست مسابقه عکس حیات وحش

عکس‌های راه یافته به فینال مسابقه عکاسی حیات وحش ۲۰۱۶

عکس‌های فینالیست در مسابقه عکس حیات وحش سال ۲۰۱۶ توسط WPY منتشر شد . عکس هایی حیرت انگیز از حیات وحش را خواهید دید که بصورت کاملا مستند توسط عکاسان حرفه ای تهیه شده . برای مشاهده تصاویر و توضیحات بیشتر در ادامه با میهن پست  همراه باشید .

همه دوست داران طبیعت در پنجاه و دومین رقابت عکاسی حیات وحشه دور یکدیگر جمع شده اند . چندی پیش WPY یا همان  Wildlife Photographer پیش نمایشی از عکس های فینالیست در این مسابقه را به اشتراک گذاشت .

مسابقه عکاسی از حیات وحش برای اولین بار در سال ۱۹۶۵ در لندن آغاز شد . در آن دوره تنها ۵۰۰ عکس در مسابقه حضور داشتند و حالا بعد از ۵۰ سال در ۲۰۱۶ این تعداد به ۵۰۰ هزار عکس رسیده که در آنها عکس هایی از ۹۵ کشور جهان به چشم می خورد .

بیشتر عکاسان این مسابقه حرفه ای هستند اما عکس های عکاسان آماتور هم شانس زیادی برای برنده شدن در این مسابقه عکاسی دارند . عکس ها با سه عنوان داوری خواهند شد . ابتکار ، خلاقیت و برتری فنی هر عکس نقطه قوت آن است .

نتایج نهایی این مسابقه روز ۲۱ اکتبر یعنی حدودا در اواخر ماه مهر در موزه تاریخ طبیعت لندن اعلام خواهد شد . اما در حال حاضر بهترین عکس های مسابقه منتشر شده و می توانید از آنها لذت ببرید .

جالب اینجاست بدانید که برنده نهایی این مسابقه تنها عکسش در مجلات و سایت های مختلف منتشر خواهد شد و هیچ گونه جایزه مادی خاصی ندارد . اما بسیاری از عکاسان برای برنده شدن در این رقابت روز های سختی را در طبیعت می گذرانند .

با این حال آیا شما تصور می کنید کدام یک از این عکس ها با توجه به فاکتور های اصلی عکاسی حیات وحش  برنده نهایی خواهد شد ؟

با هم در میهن پست  تصاویر عکس‌های فینالیست در مسابقه عکس حیات وحش  را تماشا می کنیم.

منبع : PiChOME

پاسخ بدهید

ایمیلتان منتشر نمیشوذفیلدهای الزامی علامت دار شده اند *

*