جمعه، ۱۱ اردیبهشت ۹۴ - ۰۹:۵۵

به گزارش میهن پست -عکاسی آن هم در حوزه نجوم به طور کلی هماهنگی تکنیک، ابداع و هنر است بنابراین با توجه به محدوده ناشناخته‌های…

به گزارش میهن پست -عکاسی آن هم در حوزه نجوم به طور کلی هماهنگی تکنیک، ابداع و هنر است بنابراین با توجه به محدوده ناشناخته‌های علم نجوم متاسفانه فعالیت‌های اندکی در حوزه عکاسی حرفه ای برای آن به انجام رسیده است.

زیبایی‌های اعجاب انگیز و نیاز به اطلاعات ثبت شده بهتر در عرصه عکاسی نجومی از هر لحاظ اعم از دستاوردهای ارزشمند علمی و زیبایی‌های هنری، عرصه‌ای است گسترده و فراهم کردن همه جنبه های عکاسی حرفه ای تا حدوردی غیر ممکن خواهد بود .

البته عکاسی نجومی علمی و هنری که در سال‌های گذشته رشد کمی و کیفی چشم گیری در ایران نیز داشته‌ است به دلیل گرد هم آوردن ذوق و علم در کنار یکدیگر، همواره در سراسر دنیا همچون شوری هیجان انگیز بوده‌است که در حالت ایده‌آل به شعور جمعی و علمی منجر می‌شود.

در این پست تصاویری زیبای و خیره کننده ای از آسمان را خواهید دید که البته برای تهیه آن به یک سری تجهیزات تخصصی نیاز هست. حتی شما می توانید از مسیر حرکت ستارگان در آسمان نیز عکاسی کنید. تعدادی از این تصاویر زیبا را که شکوه آسمان را به نمایش می گذارند، در این بخش مشاهده کنید.

منبع: boredpanda

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *