یکشنبه، ۲۷ بهمن ۹۸ - ۰۱:۵۸
عکس های با حجاب ایوانکا ترامپ

در حالی به تازگی عکس های با حجاب ایوانکا ترامپ منتشر شده که او به دلیل سفر به دبی و بازدید از مسجد…

در حالی به تازگی عکس های با حجاب ایوانکا ترامپ منتشر شده که او به دلیل سفر به دبی و بازدید از مسجد شیخ زاید اقدام به پوشیدن رو سری کرده است. برای تماشای تصاویر در ادامه با ما همراه شوید.

ایوانکا ترامپ برای شرکت در نشست دو روزه مجمع جهانی زنان وارد دبی شده است. دختر اول و مشاور ویژه رییس جمهور ایالات متحده، از سخنرانان کلیدی این نشست بوده که امروز و فردا در دبی برگزار خواهد شد.

روز شنبه، ایوانکای ۳۸ ساله روزی شلوغ را در دبی گذارند، جایی که وی به زنان کارآفرین اماراتی و اعضای دولت این کشور، از جمله ولیعهد شیخ محمد بن زاید آل نهیان، ملاقات های متعددی داشت.

اواخر روز گذشته نیز ایوانکا ترامپ از مسجد جامع شیخ زاید که بزرگ ترین مسجد این کشور و یکی از بزرگترین مساجد جهان است دیدن کرد. این کارآفرین و سیاستمدار آمریکایی که در سال ۲۰۰۹ و هنگام ازدواج با جرد کوشنر به دین یهودی ارتدوکس پیوست، هنگام ورود به مسجد مذکور روسری به سر داشت.

وی همچنین در این دیدار یک لباس پوشیده و بلند ۶۹۰ دلاری به تن داشت که تمام بدن او را پوشش می داد، در حالی که ایوانکا با پاهای برهنه در فضای مسجد به گشت و گذار می پرداخت.

وی که به وضوح از عظمت و زیبایی مسجد جامع شیخ زاید به وجد آمده بود، در موارد متعددی از تور خود در مسجد به فکر فرو رفت. ایوانکا در روز گذشته در چندین مورد با فعالان اقتصادی زن و مقامات دولتی امارات متحده عربی در مورد توانمندسازی زنان در زمینه اقتصادی صحبت کرد.

از مقامات شاخص زنی که ایوانکا ترامپ روز گذشته با آن ها ملاقات و گفتگو داشت می توان به ریم الهاشمی، وزیر امور همکاری های بین المللی، نورا الکعبی، وزیر توسعه فرهنگی و علمی و سرار الامیری، وزیر علوم پیشرفته این کشور اشاره کرد.

همچنین وی اواخر هفته گذشته اعلام کرد که سناتور لیندزی گراهام و سناتور جین شاهین سعی دارند که برنامه ابتکاری وی برای توسعه و آبادانی جهانی با تمرکز بر روی زنان را وارد قانون اساسی ایالات متحده نمایند.

این برنامه پیشنهادی قصد دارد که توانمندسازی اقتصادی زنان را به یک اولویت برای سیاست های خارجی ایالات متحده تبدیل کرده و توسعه این برنامه در خارج از دولت پدرش را نیز تضمین نماید. این قانون باید با موفقیت از سد مجلس نمایندگان و سنای کشور عبور کند تا با امضای ترامپ پدر به قانون تبدیل شود.

ایوانکا در چند هفته گذشته در شبکه های اجتماعی فعال تر از گذشته بوده و این موضوع به تبرئه شدن پدرش در پرونده استیضاح در سنا بی ارتباط نیست. همانطور که انتظار می رفت، وی در پیام های خود در شبکه های اجتماعی خود به نقد استیضاح کنندگان پرداخته و از موفقیت های پدرش در عرصه های مختلف سخن گفته است.

باهم در میهن پست تصاویری از عکس های با حجاب ایوانکا ترامپ را تماشا خواهیم کرد.

[highlight]منبع: dailymail[/highlight]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.