چهارشنبه، ۰۸ مرداد ۹۹ - ۱۱:۰۶
عکس های جنسیس G70 واگن

عکس های جنسیس G70 واگن چندی پیش بصورت تصاویر جاسوسی در فضای مجازی منتشر شد و حالا ما در این مطلب از میهن…

عکس های جنسیس G70 واگن چندی پیش بصورت تصاویر جاسوسی در فضای مجازی منتشر شد و حالا ما در این مطلب از میهن پست به بررسی آنها خواهیم پرداخت.

پس از انتشار تیزر جنسیس G70 شوتینگ بریک در ماه‌های گذشته برای اولین بار تصاویر جاسوسی این خودرو منتشر شده است. خودروی موردبحث در اروپا تست شده و از پوشش‌های استتاری استفاده کرده است.

همه‌چیز سریعاً جالب می‌شود زیرا نمای جلوی این خودرو دارای ظاهر به روز شده G70 است. چراغ‌ها شبیه محصولات اخیر جنسیس بوده و از دو نوار جداگانه سود می‌برند. اگرچه در این بخش پوشش‌هایی نصب شده اما واضح است که جلوپنجره نیز شکل گسترده‌تری در بخش بالا داشته و در پایین به یک نقطه می‌رسد.

مهندسان جنسیس کاپوت را نیز با بخش‌های بلوکی پوشانده‌اند تا طراحی واقعی آن پنهان بماند. اخیراً تصویری از دماغه به روز شده G70 منتشر شده که پانلی با برخی خیزها را نشان می‌دهد. البته ظاهر کلی خودرو نرم باقی مانده است.

در پروفایل جانبی هم شاهد طراحی اسپورتی برای این واگن لوکس هستیم. این خودرو از رینگ‌های ۵ پره مشکی استفاده کرده و پشت آن‌ها نیز کالیپرهای ترمز قرمزرنگ دیده می‌شوند.

جنسیس به‌طور کامل پشت خودرو را پوشانده اما چراغ‌های عقب نیز همانند نمونه‌های جلو جداگانه بوده و شما می‌توانید چراغ سوم ترمز نازک را در بالای پانل ببینید. یک جفت خروجی اگزوز نیز از سمت سرنشین بیرون آمده‌اند.

انتظار می‌رود قوای محرکه این خودرو مشابه نسخه سدان G70 باشد به گونه‌ای که پیشرانه ۴ سیلندر ۲.۵ لیتری توربوی جدید جایگزین نمونه ۲ لیتری کنونی خواهد شد. این پیشرانه قدرت ۲۹۰ اسبی و گشتاور ۴۲۰ نیوتون متری دارد. پیشرانه بزرگ‌تر ۶ سیلندر ۳.۳ لیتری توئین توربو هم با قدرت ۳۶۵ اسبی و گشتاور ۵۱۰ نیوتون متری در دسترس خواهد بود.

با انتشار خبر اخیر رسانه‌ها درباره حذف گیربکس ۶ سرعته دستی، تنها گیربکس عرضه شده برای G70 از نوع ۸ سرعته اتوماتیک خواهد بود. این مدل هم احتمالاً همانند نسخه سدان به‌صورت دیفرانسیل عقب یا چهار چرخ محرک عرضه خواهد شد.

فعلاً نمی‌توان درباره زمان معرفی G70 واگن اظهارنظر کرد و حتی مشخص نیست که این خودرو در آمریکا هم عرضه خواهد شد یا اینکه مختص بازار اروپا باقی خواهد ماند.

باهم در میهن پست عکس های جنسیس G70 واگن را تماشا خواهیم کرد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.