سه شنبه، ۱۷ تیر ۹۹ - ۰۳:۲۳
عکس های جک X8

عکس های جک X8 در حالی بصورت رسمی منتشر شده که این خودرو جدیدترین کراس‌اوور جک محسوب می شود. در ادامه برای مشاهده…

عکس های جک X8 در حالی بصورت رسمی منتشر شده که این خودرو جدیدترین کراس‌اوور جک محسوب می شود. در ادامه برای مشاهده تصاویر با میهن پست همراه شوید.

جک به‌تازگی تصاویر رسمی جدیدترین کراس‌اوور خود که Jiayue X8 نام دارد را منتشر کرده است. این ماشین که محصول دوران ۳.۰ جک است، بالاتر از مدل Jiayue X7 قرار می‌گیرد، از جدیدترین زبان طراحی جک برخوردار است و روی نسخهٔ سه ردیفهٔ شش‌نفره تمرکز دارد. البته X8 در نسخه‌های دو ردیفهٔ پنج‌نفره و سه ردیفهٔ هفت‌نفره هم ارائه خواهد شد.

عکس های جک X8

در ظاهر این کراس‌اوور چینی، جلوپنجرهٔ چندضلعی آبشاری جلب‌توجه می‌کند که مشخصهٔ اصلی زبان طراحی جدید جک است. چراغ‌های جلوی دوقسمتی هم یکی دیگر از ویژگی‌های قابل‌توجه طراحی این ماشین است. در پروفیل جانبی X8 نمای نرم و سیالی کار شده است که حس حرکت و پویایی را تقویت می‌کند. در عقب خودرو نیز بیش از همه چراغ‌های باریک و متصل‌به‌هم جلب‌توجه می‌کند که امروز شیوهٔ طراحی محبوبی است. همچنین دو سر اگزوز افقی در طرفین سپر هم موجب پویایی بیشتر استایل این کراس‌اوور جدید چینی شده است.

عکس های جک X8

عکس های جک X8

این کراس‌اوور جدید جک ۴,۷۹۵ میلی‌متر طول، ۱,۸۷۰ میلی‌متر عرض و ۱,۷۵۸ میلی‌متر ارتفاع داشته و فاصلهٔ محوری آن برابر با ۲,۸۱۰ میلی‌متر است. همان‌طور که اشاره شد، طبق اطلاعات رسمی، X8 بیشتر با شش صندلی ارائه می‌شود اما نسخه‌های پنج‌نفره و هفت‌نفره هم قابل سفارش خواهند بود. برای این کراس‌اوور میان سایز یک پیشرانهٔ ۱.۵ لیتری چهار سیلندر توربو با ۱۸۴ اسب بخار قدرت در نظر گرفته شده است که احتمالاً انتقال نیروی آن توسط گیربکس‌های شش سرعتهٔ دستی یا شش سرعتهٔ اتوماتیک دوکلاچه صورت می‌گیرد.

عکس های جک X8

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.