جمعه، ۱۴ شهریور ۹۳ - ۰۳:۳۰

خادمان حرم مطهر رضوی از بیماران بستری در بیمارستان‌های کاشمر عیادت کردند. به گزارش خبرنگار خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا)- منطقه خراسان، همزمان با دهه…

خادمان حرم مطهر رضوی از بیماران بستری در بیمارستان‌های کاشمر عیادت کردند.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا)- منطقه خراسان، همزمان با دهه کرامت و فرا رسیدن میلاد با سعادت هشتمین اختر تابناک آسمان امامت و ولایت حضرت ثامن الحجج امام رضا(ع) صبح امروز 25 نفر از خادمان حرم امام رضا (ع) با حضور بر بالین بیماران دو بیمارستان شهید مدرس و حضرت ابوالفضل(ع) با اهداء بسته‌های متبرک حرم رضوی فرارسیدن ایام دهه کرامت را به آنان تبریک گفتند.

آنان ضمن عیادت، مولودی خوانی و اهداء بسته‌های متبرک حرم رضوی(ع) برای بیماران از خداوند منان طلب شفا و سلامتی آرزو کردند.

حضور گسترده مادران با نوزادان تازه متولد شده و خواندن اذان و اقامه در گوش این نوزادان توسط خادمان علی ابن موسی الرضا(ع) نشانه دلبستگی مادران حضرت رضا(ع) احترام خاص نسبت به خادمان حرم شریف رضوی بود.

زیارت بقاع متبرکه کاشمر و قبر شهید دین و سیاست آیت‌الله مدرس و همچنین قبور شهدای شهرستان از اقدامات دیگر این سفیران امام مهربانی در کاشمر بود.

خادمان حرم رضوی برای پنجمین سال متوالی است که در ایام دهه کرامت با حضور در کاشمر حال و هوایی ملکوتی را به فضای بیمارستان‌های کاشمر می‌بخشند.

انتهای پیام

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *