دوشنبه، ۲۴ آبان ۹۵ - ۰۵:۳۵
عینک اوربی پرایم 4

با عینک اوربی پرایم ۴ در حالی می توان پشت سرتان را با تصویربرداری ۳۶۰ درجه تماشا کنید که این عینک تصویربرداری – ۴…

با عینک اوربی پرایم ۴ در حالی می توان پشت سرتان را با تصویربرداری ۳۶۰ درجه تماشا کنید که این عینک تصویربرداری – ۴ Orbi Prime – با دیدی ۳۶۰ درجه به کاربرانش این امکان را می‌دهد با با اضافه کردن چند چشم به دور سر افراد اطرافشان را مشاهده کنند. در ادامه با میهن پست همراه شوید.

عینک اوربی پرایم ۴ پنجره‌ای تازه‌ای را در جهان به روی شما می‌گشاید ،گجت پوشیدنی اوربی پرایم ۴ دوربین ۱۰۸۰p دارند که همه حرکات شما، اتفاقات محیط اطرافتان و هر چیزی را که با این دوربین‌ها رودررو شود را ثبت می‌کنند.

عینک اوربی پرایم ۴ در واقع می تواند با ۴ دوربینی که در آن کار گذاشته شده است خیلی سریع با هم فعال شده و مجموعا همه تصاویر اطراف را به‌صورت یک تصویر واحد ۴K pan ‘n’ scan خیالی ثبت و آن را به تلفن همراه شما انتقال دهد.

در فیلم ضبط شده توسط عینک اوربی پرایم ۴ کاربران در واقع یک تصویر عادی را نمی‌بینید، بلکه مانند این است که صحنه‌هایی از یک فیلم علمی – تخیلی در زمان‌های آینده را دارید تماشا می‌کنید.

البته باید گفت که دوربین‌ها و اتصال پذیری وای فای عینک تصویربرداری ۳۶۰ درجه اوربی پرایم ۴ با استفاده از نیروی باتری می‌توانند تا ۹۰ دقیقه تصویر‌برداری ‌کنند. این عینک برای فیلمبرداری در محیط فضای باز، صحنه‌های ورزشی و هر صحنه پرتحرک مهیج دیگری که تصورش را بکنید کاربرد دارد.

[highlight]منبع[/highlight] : [highlight]indiegogo[/highlight]

یک دیدگاه برای “عینک اوربی پرایم ۴ پشت سرتان را با تصویری ۳۶۰ درجه نمایش می دهد !”

  1. سهراب گفت:

    بنظرم اصلا جاب نیست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.