دوشنبه، ۳۱ شهریور ۹۳ - ۰۲:۴۲

‌نماینده ولی فقیه در استان کرمانشاه گفت: غربی‌ها می‌دانند که بدون ایران هیچ‌گونه تصمیم‌گیری در منطقه به نتیجه نمی‌رسد. به گزارش خبرنگار خبرگزاری…

‌نماینده ولی فقیه در استان کرمانشاه گفت: غربی‌ها می‌دانند که بدون ایران هیچ‌گونه تصمیم‌گیری در منطقه به نتیجه نمی‌رسد.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری دانشجویان ایران‌(ایسنا)، منطقه کرمانشاه، آیت الله مصطفی علماء صبح امروز 31 شهریور ماه همزمان با آغاز هفته دفاع مقدس و در مراسم رژه نیروهای مسلح استان کرمانشاه که با حضور مسئولین و مردم شهر کرمانشاه در محل بزرگراه امام خمینی (ره) برگزار شد، اظهارکرد: دوران دفاع مقدس دوران بی نظیری بود که باید همیشه یاد و خاطره آن روزها را زنده نگه داریم.

وی افزود: دفاع ملت ایران در دوران هشت ساله جنگ تحمیلی حقیقتا دفاع مقدسی بود و چیزی که قداست دارد هرگز سستی و شکست نخواهد داشت.

امام جمعه کرمانشاه اظهارکرد: در طول دوران دفاع مقدس تمامی رمز عملیات‌های رزمندگان ما اسامی ائمه و ذکر و یاد آنان و ادعیه بود که همین عامل روحانیت و معنویت باعث دستاوردهای بی‌سابقه آنان در دنیا شد.

علما افزود: دشمنان با تحمیل جنگ هشت ساله می‌خواستند به دنیا نشان دهند اسلام قدرت مدیریت ندارد، اما به لطف الهی و رهبری حکیمانه امام خمینی (ره) به سختی شکست خوردند.

وی تاکید کرد: امروز نگاهی به مدیریت کشورمان در مقایسه با مدیریت کشورهای منطقه شکست دشمنان را روشن‌تر می‌کند.

نماینده ولی فقیه در استان کرمانشاه تاکید کرد: امروز ایران در همه جا از موضع قدرت سخن می‌گوید و غربی‌ها می‌دانند که بدون ایران هیچ‌گونه تصمیم‌گیری در منطقه به نتیجه نمی‌رسد.

استاندار کرمانشاه:
هنوز نتوانسته‌ایم که عظمت دفاع‌مقدس را درک کنیم

استاندار کرمانشاه گفت: هنوز نتوانسته‌ایم که عظمت دفاع‌مقدس را درک کنیم.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، منطقه کرمانشاه، مهندس ابراهیم رضایی، نیز در این مراسم اظهارکرد: هشت سال دفاع مقدس درسی تاریخی به دشمنان و متجاوزین به این آب و خاک نشان داد.

وی ادامه داد: جمهوری اسلامی با ایثارگری ملت غیور و فداکار خود برای همیشه بیمه شده است.

استاندار کرمانشاه در ادامه به اقتدار نیروهای مسلح کشور اشاره کرد و گفت: بحمدالله امروز اقتدار ایران اسلامی درحدی است که هیچ تصمیمی در منطقه بدون حضور مردم و تدبیر رهبر انقلاب به موفقیت نمی‌رسد.

رضایی تاکید کرد: ایران اسلامی امروز کشوری مقتدر و توانمنددر تمامی عرصه هاست.

استاندار کرمانشاه اظهارکرد: همه ما هنوز عظمت انقلاب اسلامی و دفاع مقدس را درک نکرده‌ایم که می بایست بیش از اینها به تبیین ویژگی‌های آن دوران بپردازیم.

وی خاطرنشان کرد: جنگ هشت ساله ایران و عراق ابعاد بسیار مختلفی داشت که نیاز کارشناسان و یادگاران آن دوران ویژگی‌های منحصر به فرد دوران دفاع مقدس را برای نسل کنونی بازگو کنند.

‌انتهای پیام

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.