سه شنبه، ۲۰ خرداد ۹۳ - ۰۷:۰۸

وريا غفوري درباره صحبت‌هاي منصور قنبرزاده مبني بر اينکه قرارداد اين بازيکن با باشگاه نفت سه ساله بوده و دو ساله بودن قراردادش…

وريا غفوري درباره صحبت‌هاي منصور قنبرزاده مبني بر اينکه قرارداد اين بازيکن با باشگاه نفت سه ساله بوده و دو ساله بودن قراردادش با قانون مطابقت ندارد، عنوان کرد: اين صحبت‌ها درست نيست، چون من قراردادم را در هيئت فوتبال استان تهران دو ساله امضا کرده‌ام.

به نقل از تسنيم، وي افزود: مسئولان باشگاه نفت اولين تخلف را زماني انجام داده‌اند که قرارداد من را 12 روز بعد از امضاي آن براي ثبت به سازمان ليگ برده‌اند، در حالي که بايد قراردادها 3 روز بعد از امضاي قرارداد به ثبت برسد. در همين زمان که قرارداد من ثبت نشده بود، قانون سازمان ليگ مبني بر اينکه بايد قرارداد بازيکنان زير 27 سال سه ساله امضا شود تصويب شد و مسئولان باشگاه نفت بار ديگر تخلف کردند.

مدافع فصل گذشته نفت تهران خاطرنشان کرد: زماني که مسئولان نفت مي‌خواستند قرارداد من را براي ثبت ببرند، آقاي شهبازي به آقاي قنبرزاده اعلام مي‌کند که اين قرارداد به دليل دو ساله بودن ثبت نمي‌شود. تخلف ديگر مسئولان باشگاه نفت همان موقع صورت گرفت و بدون اطلاع من در قرارداد دست برده شد و قرارداد دو ساله من سه ساله شد.

غفوري با تاکيد بر اينکه قراردادش با باشگاه نفت دو ساله بوده، گفت: آقاياني که دم از اخلاق و قانون مي‌زنند، چرا بدون اطلاع بازيکن در قراردادش دست مي‌برند و حتي مبلغ مالي را هم از سوي خودشان در قرارداد مي‌نويسند؟ آقاي قنبرزاده به جاي صحبت کردن در اين خصوص بهتر است در جلسه کميته انضباطي شرکت کند تا اين مسئله در صلح و آرامش حل شود. من از باشگاه نفت به دليل تخلفي که در قرارداد من انجام داده‌اند شکايت کرده‌ام اما آقاي قنبرزاده هر دفعه به يک بهانه در جلسه کميته انضباطي شرکت نمي‌کند.

وي در واکنش به اين سؤال که «مي‌تواني ثابت کني که قراردادت با باشگاه نفت دو ساله بوده؟» پاسخ داد: با باشگاه نفت براي فصل آينده هيچ قراردادي ندارم و اين موضوع را ثابت مي‌کنم، چرا که کپي برابر اصل قرارداد دو ساله‌ام را دارم و اين قرارداد را به کميته انضباطي خواهم داد.

مدافع فصل گذشته تيم فوتبال نفت در خصوص بحث معاوضه‌اش با مهدي شريفي گفت: وقتي قراردادي ندارم چرا بايد معاوضه شوم؟ به هيچ‌وجه قصد ماندن در نفت را ندارم و نمي‌خواهم در اين تيم بمانم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.