شنبه، ۲۷ اردیبهشت ۹۳ - ۰۸:۳۶

امير غفور در اردوي تدارکاتي تيم ملي واليبال ايران در کشور بلغارستان اظهار داشت: فرصت زيادي براي تمرين در کنار کواچ نداشتيم. در…

امير غفور در اردوي تدارکاتي تيم ملي واليبال ايران در کشور بلغارستان اظهار داشت: فرصت زيادي براي تمرين در کنار کواچ نداشتيم. در اين مدت کوتاه نمي‌توانيم انتظار داشته باشيم تمام دانش و تجربه خود را به بازيکنان منتقل کند. ولاسکو نيز پس از سه سال همچنان نکات زيادي براي ارائه دادن به ما داشت.

به گزارش فارس، وي افزود: معمولاً مربيان صربستاني عصباني هستند و در بدنسازي و تمرين سنگين کار مي‌کنند، اما کواچ ارتباط خوبي با بازيکنان دارد و کارلو ساتي هم برنامه بدنسازي سنگيني ندارد. نکاتي که کواچ در مسابقات تدارکاتي با استراليا به ما گوش‌زد مي‌کرد نکات خوب و مهمي بود که در طول بازي تاثير آن را ديديم.

پشت خط‌زن تيم ملي واليبال ايران خاطرنشان کرد: تمرينات و بدنسازي ما با دوران ولاسکو تفاوت کرده است؛ البته به حرکاتي که در بدنسازي انجام مي‌دهيم عادت نداريم و اين مسئله کار را براي ما سخت و مفيد مي‌کند.

وي گفت: نياز داشتيم که در کنار مربي جديد خود تمرين و مسابقه تدارکاتي داشته باشيم که اين فرصت در اردوي بلغارستان و صربستان فراهم مي‌شود. اين مسابقات مي‌تواند کمک زيادي به ايجاد هماهنگي بيشتر ميان بازيکنان و کادر فني جديد کند تا به آمادگي 100 درصد براي ليگ جهاني برسيم.

غفور تاکيد کرد: مهمترين تاثير ولاسکو در تيم ملي ايران اين بود که ذهن بازيکنان را عوض کرد به اين دليل آمادگي داريم که با هر مربي جديدي کار کنيم و به موفقيت برسيم. مي‌توانيم با کواچ به نتايجي بهتر از سال‌هاي گذشته برسيم. مردم، فدراسيون، بازيکنان، رسانه‌ها و تمام کساني که براي تيم ملي زحمت مي‌کشند در نتايج تيم ملي تاثير مي‌گذارند و مي‌خواهيم در مسابقات پيش رو ثابت کنيم که نتايج سال‌هاي گذشته حاصل کار يک نفر نبوده است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *