جمعه، ۰۹ خرداد ۹۳ - ۰۵:۱۳

به گزارش خبرگزاری مهر، بازیکنان تیم ملی آخرین تمرین آماده‌سازی خود در اردوی اتریش و پیش از دیدار با آنگولا را عصر امروز…

به گزارش خبرگزاری مهر، بازیکنان تیم ملی آخرین تمرین آماده‌سازی خود در اردوی اتریش و پیش از دیدار با آنگولا را عصر امروز به مدت 90 دقیقه در باشگاه اشتگلزباخ انجام دادند. در تمرین امروز که بنا به تشخیص کادر پزشکی تیم ملی سیدجلال حسینی، خسرو حیدری، مهرداد پولادی و آندرانيک تیموریان حضور نداشتند، سایر بازیکنان تمرین‌های خود را پیگیری کردند.

البته بنا بر اعلام قبلی سایت فدراسیون فوتبال و اعلام نظر کادر پزشکی، مشکل اين بازیکنان جدی نبوده و کادر پزشکی تیم ملی تنها به دلیل اطمینان از وضعیت آنها تصمصیم گرفته اين بازیکنان به مدت دو روز استراحت کرده و تمرینات مخصوص خود را پيگيری کنند.

در ابتدای تمرین امروز، کارلوس کی‌روش سرمربی تیم ملی دقایقی با بازیکنان صحبت کرد و پس از آن بازیکنان تمرینات ابتدایی و هر روزه خود را زیر نظر مربیان بدنسازی انجام داده و پس از آن به زمین اصلی باشگاه آمده و تمرینات خود را انجام دادند.

تیم ملی کشورمان ساعت 16:30 دقیقه فردا جمعه به مصاف آنگولا می‌رود. این سومین و آخرین دیدار تدارکاتی تیم ملی فوتبال ایران در اردوی آماده‌سازی اتریش است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.