سه شنبه، ۲۴ شهریور ۹۴ - ۰۶:۱۰

میهن پست – برای آن‌هایی که از گوشی های هوشمند استفاده می کنند این موضوع که همه روزه هشدار آپدیت برنامه های اندرویدی…

میهن پست – برای آن‌هایی که از گوشی های هوشمند استفاده می کنند این موضوع که همه روزه هشدار آپدیت برنامه های اندرویدی با اعصاب آن ها بازی می کند ، امری عادی شده است، کاری که به راحتی می توان از شر آن خلاص شد.

بنابراین هنگاهی که نسخه جدیدی از برنامه و بازی های اندروید منتشر می شه، همیشه گوگل پلی این برنامه و بازی های نصب شده بر روی گوشی های اندرویدی را به صورت خودکار آپدیت میکنه.

برای آن هایی که محدودیت حجم اینترنتی ندارند، این قابلیت اندروید بسیار هم عالی است، چرا که برنامه های نصب شده بر روی گوشی شما همیشه بروز هستند.اما بسیاری از کاربران تمایل دارند که خودشان و در زمانی مشخص این بروز رسانی را انجام و همچنین تمایلی ندارند که در شرایطی اضطراری حجم و پهنای باند اینترنت‌شان صرف آپدیت شدن برنامه شود.

اگر شما هم با این مشکل روبرو هستید ما در میهن پست نحوه غیرفعال کردن، بروزرسانی خودکار برنامه ها در فروشگاه اندروید (Play Store) را به شما آموزش خواهیم داد.

– مرحله نخست، وارد لیست برنامه ها شده.و اپلیکیشن Play Store را اجرا کنید.

Google-Play (3)

– در مرحله دوم، مطابق تصویر بر روی منوِی موجود در بالای را انخاب می کنید.

غیر فعال کردن آپدیت خودکار برنامه های اندروید

– مرحله سوم ،کافی است که گزینه Settings را انتخاب کنید

Google-Play (5)

– مرحله چهارم، در منو GENERAL گزینه Auto-Update apps را انخاب کنید.

Google-Play

– مرحله پنجم، با انتخاب گزینه GENERAL  یک پنجره کوچک باز خواهد شد که با انتخاب گزینه Do not auto-Update apps ، برای همیشه بروزرسانی خودکار برنامه های اندرویدی گوشی هوشمند شما غیر فعال خواهد شد .

Google-Play (1)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *