جمعه، ۲۵ خرداد ۹۷ - ۱۱:۲۲
غیرفعال کردن وضعیت آنلاین در اینستاگرام

غیرفعال کردن وضعیت آنلاین در اینستاگرام در حال امکان پذیر شده است که به تازگی اینستاگرام قابلیت جدیدی را به بخش پیام‌های خصوصی…

غیرفعال کردن وضعیت آنلاین در اینستاگرام در حال امکان پذیر شده است که به تازگی اینستاگرام قابلیت جدیدی را به بخش پیام‌های خصوصی اضافه کرده است که هر کاربر می‌تواند آنلاین بودن دوستان خود را مشاهده کند. اما در مقابل نیز کاربران این شبکه اجتماعی می توانند، این گزینه را غیر فعال نمایند.

قبل از آموزش غیرفعال کردن وضعیت آنلاین در اینستاگرام بد نیست بدانید که قابلیت جدید اینستا نه تنها زمان آنلاین بودن کاربر را نشان می‌دهد، بلکه آخرین زمانی که کاربر فعال بوده است را نیز نشان می‌دهد. پس شما متوجه می‌شوید کی دوستان شما فعال بوده‌اند و برای این موضوع نیازی نیست آن‌ها عکس شما را لایک کرده یا به پیغام شما پاسخ داده باشند.

این قابلیت برای افرادی که به حریم شخصی خود اهمیت می‌دهند آزار دهنده است چرا که نه تنها به دیگران خبر می‌دهد چه زمانی آنلاین بوده‌اند، بلکه ممکن است زمانی که نمی‌خواهند پاسخ‌گوی پیام افراد باشند با نشان دادن زمان آنلاین شدن بعد از دریافت پیام شرایط بدی را ایجاد کند.

خوشبختانه مخفی کردن «Activity Statuse»در اینستاگرام در چند مرحله ساده ممکن است.

برای غیرفعال کردن وضعیت آنلاین در اینستاگرام مسیر زیر را دنبال کنید:

غیرفعال کردن وضعیت آنلاین در اینستاگرام

 

  • اینستاگرام را در آیفون یا گوشی اندرویدی خود باز کنید و به بخش «Profile» بروید.
  • وارد منوی «Setting» بشوید
  • در میان گزینه‌ها «Show activity status» را پیدا کنید و آن را خاموش کنید.

البته توجه داشته باشید که خاموش کردن Show activity status باعث می‌شود شما نیز از وضعیت فعالیت‌ دیگران باخبر نشوید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.