یکشنبه، ۰۲ شهریور ۹۳ - ۱۱:۳۶

با حضور مسئولین شهرستان، فاز دوم توسعه بیمارستان امام خمینی(ره) جیرفت به بهره‌برداری رسید. به گزارش خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا) منطقه کویر، با حضور…

با حضور مسئولین شهرستان، فاز دوم توسعه بیمارستان امام خمینی(ره) جیرفت به بهره‌برداری رسید.

به گزارش خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا) منطقه کویر، با حضور فرماندار جیرفت، رئیس دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی جیرفت، و سایر مسئولین شهرستان فاز دوم توسعه بیمارستان امام خمینی(ره) جیرفت با 3 هزار و 184 مترمربع در دو طبقه با افزایش 60 تخت بهره‌برداری شد.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی جیرفت در این باره گفت: امروز توسعه فضای فیزیکی بیمارستان امام خمینی (ره) جیرفت و ایجاد بخش آموزشی را داشتیم که در این راستا در سال‌جاری یک میلیارد و 850 میلیون ریال اعتبار و در سال‌های گذشته 16 میلیارد ریال هزینه شده است و با این اقدام بار ترافیکی بیمارستان کم می‌شود.

“محمدرضا محمدی‌ساردو” اظهار کرد: راه‌اندازی سایت آموزشی این بیمارستان که شامل اتاق آموزشی، کتابخانه و … است را تا مرکز تحقیقات بالینی خواهیم داشت تا در بخش آموزش عقب نمانیم.

وی افزود: بخش مراقبت‌های ویژه نوزادان بیمارستان امام خمینی (ره) شهرستان جیرفت با 30 تخت علاوه بر حوزه دانشگاه علوم پزشکی جیرفت از شهرستان‌های شمال استان هم پذیرش دارد که تا 40 تخت هم دارای قابلیت افزایش است.

محمدی‌ساردو خاطرنشان کرد: در راستای اجرای طرح تحول سلامت در منطقه هنوز برای اضافه کاری همکاران و نیروهای بیمارستان هزینه‌هایی پرداخت نشده است، اما تمام تلاش خود را برای اجرای هر چه بهتر این طرح گذاشته‌اند، هر چند که حجم کار با توجه به کمبود نیرو بالا است.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی جیرفت گفت: کارهایی که در منطقه انجام می‌شود تلاش دانشگاه برای بهتر شدن، وضعیت بهداشت و درمان است و با توجه به نیاز منطقه پیگیر خرید یک دستگاه سی‌تی‌اسکن و یک دستگاه سنگ‌شکن هستیم و در این راستا به دنبال فراهم کردن اعتبارات لازم برای تهیه این تجهیزات هستیم تا خدمات بهتری به مردم ارائه شود.

انتهای پیام

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *